Must marmor – hubase kodu luksuslik pärl

  Lihtsaim viis hubase ja stiilse kodu loomiseks on kasutada sisekujunduses looduslikke materjale. Marmor on moondekivim, mis on vastupidav ja annab elamisele isikupärase ja praktilise lisaväärtuse. Sellest saab valmistada nii köögitasapindu kui ka, näiteks, raamaturiiuleid, aknalaudu, plaate kamina või ahju ette.

  Loe edasi

  Töötasapinna hooldus ja puhastamine

  Kivist töötasapinnad on nii kaunid kui vastupidavad ning ei nõua eriti palju hoolt. Kui tahad olla kindel, et siidiselt matt või peegelsiledaks poleeritud pind aastakümneid uueväärsena püsiks, tuleks siiski mõnda reeglit meeles pidada….

  Loe edasi

  Crystal Calacatta kvarts

  Alles üsna hiljuti, 2018. aasta kevadsuvel turule tulnud uued materjalid võeti klientide ja sisekujundajate poolt hästi vastu! Tänaseks on rõõm täienenud materjalivalikust jõudnud paljude klientide köökidesse ja vannitubadesse!…

  Loe edasi

  Kuidas valida köögivalamut?

  Kivist tööpinda valides pööra tähelepanu ka valamule!

  Looduskivist (marmorist, graniidist) või kunstkivist töötasapind on investeering, mille eest saad kauni köögi aastakümneteks. Loomulikult on see otsus, mida ei saa teha kiirustades, sest iga hooajatrendiga kaasaminek muutub väga kulukaks sisustushobiks. Mis aga veel kindlam – disainköök võib olla kuitahes ilus, hooldada ja koristada tuleb seda siiski, seepärast on oluline valida oma harjumustega sobiv töötasapind….

  Loe edasi

  Mugav ja trendikas vannituba

  Vannitoa renoveerimine on igale koduomanikule suur väljakutse. Samas võib ka eriteadmisi omamata saavutada suurepärase tulemuse, kui kõik hoolikalt läbi mõelda ja koostada konkreetne tegevuskava, eelarve ja plaan. Muidugi kehtivad vannituba remontides mõned üldreeglid – kasutada tuleb õigeid materjale ja valida usaldusväärsed koostööpartnerid….

  Loe edasi

  Ideid väiksema köögi jaoks

  Igal kodul pole suurt kööki, mis külgneb elu- või söögitoaga. Mõnes korteris, sageli linnasüdame vanemates majades, on ruum toidu valmistamiseks sageli imepisike.

  Moodsa köögi jaoks on välja mõeldud lahendusi, millest meie esivanemad undki ei osanud näha ning tänu sellele võib valikuid olla palju rohkem kui esmapilgul tundub! Selleks, et köök suurusest olenemata kena ja kasutajasõbralik saaks, on kasulik meeles pidada mõnda kuldreeglit.

  Loe edasi

  Abiks köögisaare planeerimisel – kuni kaks korda suurem tööpind!

  Remondi või renoveerimise käigus ära unusta köögisaart!

  Iga toiduvalmistamist armastav inimene teab, kui tähtis on hästi organiseeritud köök ning kui lihtne ja isegi nauditav võib gurmeeõhtusöögi tegemine olla, kui kokkamisel kasutada õigeid vahendeid. Kvaliteetne tooraine on hea maitse puhul muidugi põhiline, kuid kindlasti on toiduainetega võrdselt tähtis ka valmistusviis ja kasutatavad seadmed. Paraku tuleb kõiksugu nõud ja tehnika ka kuhugi ära mahutada. Hea võimalus täiendavate sahtlite-kappide ja suurema töötasapinna saamiseks on hoolega planeeritud köögisaar….

  Loe edasi

  Saime valmis uue kodulehe

  Tehnoloogia areneb tänapäeval kiiresti ja koos sellega tõusevad ka inimeste ootused. Loomulikult soovivad Granitopi kliendid, et meie kodulehekülg oleks sama kaunis ja veatu nagu Granitopi poolt valmistatavad graniidist, marmorist ja kvartsist töötasapinnad, aknalauad, kaminad jms….

  Loe edasi
Varasemad postitused