Valitud materjalid -50%
Vaata!
Saime valmis uue kodulehe

Saime valmis uue kodulehe

Tehnoloogia areneb tänapäeval kiiresti ja koos sellega tõusevad ka inimeste ootused. Loomulikult soovivad Granitopi kliendid, et meie kodulehekülg oleks sama kaunis ja veatu nagu Granitopi poolt valmistatavad graniidist, marmorist ja kvartsist töötasapinnad, aknalauad, kaminad jms.

Üha suuremat rolli mängib sotsiaalmeedia, paranenud on mobiilide jt nutiseadmete ekraanid ning pilt võib öelda teadupärast rohkem kui sõna. Niisiis on uuel lehel tublisti parem pildigalerii ja kindlasti leiab peagi valiku Granitopi tehtud töödest ka meie Instagrami-kontol ja Facebooki-lehel.


Kodu on igaühele tähtis, see peab olema nii mugav kui kaunis ja mõnikord ei ole inspiratsiooniks kuigi palju vaja. Vahel piisab sellestki, et näed fotot huvitava või omapärase lahendusega ja sellest tekib mõte, millist kööki endale tahaks. Teinekord aga nõuab olukord pikemat planeerimist ja süvenemist – siis on tore, kui nõuanded on leitavad ja enam-vähem asjalikus vormis. Tihtipeale on köök või vannituba juba detailideni paigaski ning tahaks lihtsalt teada, palju unistuste kodu umbes maksma võiks minna…

Kõiki neid klientide erinevaid ootusi püüdsime uuel lehel arvesse võtta. Muidugi ei ole materjalivalik kunagi lõplik, kalkulaatoris ei ole ülemäära detailseid valikuid ning kindlasti on Granitopi spetsialistide aastatega kogutud teadmistepagas liiga mahukas, et seda mõne blogiartikliga jagada. Küllaltki sageli on meie klientideks ka sisekujundajad ja arhitektid, kellega koos on õnnestunud kivist valmistada erilahendusi, mida alguses võimalikuks ei peetudki.

Marmor Bianco Carrara
Bianco Carrara C marmor

Kogu ilu fotodena kodulehele riputada ei ole siiski otstarbekas, sest liiga suured pildid teeksid lehe lihtsalt aeglaseks. Tasapisi iga blogipostitusega ja klientide poolt saadetud fotodega areneb Granitopi veebikodu kindlasti veel edasi ning pilte kaunite köökidega on meil aastate jooksul kogunenud rohkem kui lehel näha. Enne lõplikku tellimuse vormistamist küsi täiendavate võimaluste kohta meie ekspertidelt ja uuri kindlasti ka päris kivinäidiseid – värv ja muster varieeruvad nii konkreetsest partiist kui valgustusest olenevalt.

Kui näed Granitopi kodulehel vigu või peaks juhtuma, et kalkulaatoris saadud hinnapakkumine tundub ebarealistlik, võta palun ühendust! Oleme üritanud hinnakalkulaatori teha võimalikult lihtsa ja mugava, mis tähendab aga, et iga erilahendust pole siin võimalik arvutada. See ei tähenda siiski, et me erilahendusi ei teeks – küsi julgesti konsultatsiooni ja pakkumist ka sellistele servaprofiilidele või kujudele, mida kodulehel näha pole. Kindlasti leiame Sulle sobiva variandi. Jättes meile oma kontaktandmed võtame Sinuga kindlasti hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust! Oleme Sinust vaid mõne kliki kaugusel!