Caesarstone -20%
Vaata!

Leiunurk

Soovid endale soodsalt GRANIIDIST, MARMORIST või KVARTSIST aknalaudu, trepiastmeid, kivi kamina jaoks või diivanilauaks?
Siit leiad erinevas suuruses kividetaile, millele pakume eriti soodsat hinda.

 

Graniit

   

Marmor

   

Kvarts

  

Paekivi

  

Terrazzo

  

Tule ja vali leiunurgast sobiv kivi kas köögi või vannitoa tasapinnaks, lauaplaadiks tuppa või õue, katteplaadiks kummutile elutoas või öökapile magamistoas, lilleriiuliks või aknalauaks või hoopiski kaunistuseks aiateel või lillpeenras!
Leiunurga-materjali mõõdud näitavad, kui suurt detaili on võimalik vastavast kivitahvlist valmistada. Tegemist on arvestusliku mõõduga – ebatasase serva või külgede erinevate pikkuse korral võivad detailid vajada lõikamist.
Valikus on nii poleeritud kui lihvitud materjali – mitusada erineva suurusega kiviplaati marmorist, graniidist, paekivist ja kvartskivist.

Laojäägid supersoodsate hindadega!

NB! Tegemist on materjali hinnaga, mis ei sisalda töötlust. Materjali pinnal võib esineda väiksemaid kriimustusi. Kui vajad detaili mõõtu lõikamist või muud töötlust, lisandub see hinnale. Küsi pakkumist, transpordikulu sõltub piirkonnast ega sisaldu hinnas! Laoseisu uuendame igal nädalal.

Täpsusta hinda ja saadavust müügiosakonnast!
Hindadele lisandub käibemaks.