Leiunurk

Granitopis on laotühjendus ja soodushindadega kivirivi on mitusada meetrit pikk! Tule ja leia kiviplaat aialaua katteks, meisterda tore kiviriiul vannituppa või vaheta välja aknalauad! Hinnad alates 50€, kiirematel parem valik!

Osta 2, saad 3!*

*Kui leiad Laadamüügi valikust kolm sobivat kiviplaati, maksad ainult kahe eest – soodsaim kivi on täiesti tasuta!

Soovid endale soodsalt GRANIIDIST, MARMORIST või KVARTSIST aknalaudu, trepiastmeid, kivi kamina jaoks või diivanilauaks?
Siit leiad erinevas suuruses kividetaile, millele pakume eriti soodsat hinda.

 

Graniit

   

Marmor

   

Kvarts

  

Paekivi

  

Terrazzo

  

Tule ja vali leiunurgast sobiv kivi kas köögi või vannitoa tasapinnaks, lauaplaadiks tuppa või õue, katteplaadiks kummutile elutoas või öökapile magamistoas, lilleriiuliks või aknalauaks või hoopiski kaunistuseks aiateel või lillpeenras!
Valikus on nii poleeritud kui lihvitud materjali – mitusada erineva suurusega kiviplaati marmorist, graniidist, paekivist ja kvartskivist.

Laojäägid supersoodsate hindadega!

NB! Tegemist on materjali hinnaga, mis ei sisalda töötlust. Materjali pinnal võib esineda väiksemaid kriimustusi. Kui vajad detaili mõõtu lõikamist või muud töötlust, lisandub see hinnale. Küsi pakkumist, transpordikulu sõltub piirkonnast ega sisaldu hinnas! Laoseisu uuendame igal nädalal.

Täpsusta hinda ja saadavust müügiosakonnast!
Hindadele lisandub käibemaks.