Caesarstone -20%
Vaata!
Marmor

Marmor

Marmor on töötasapinna materjalina väga populaarne ning laialt kasutatud. Siiski peab marmori kasuks otsustades arvestama, et tegemist on tähelepanelikkust ja hoolt nõudva materjaliga.

Lisaks klassikalisele valgele Bianco Carrara marmorile pakume me ka musta Nero Marquina marmorit Hispaaniast ja kaunist rohelist Lõuna-Ameerikast pärit Verde Guatemala marmorit. Nero Marquina on must marmor valgete joontega ja sobib paremini vannituppa või aknalaudadeks kui köögi tasapindadeks, kuna vajab köögis suuremat hoolt. Verde Guatemalat oma rahuliku tumerohelise tausta ja mõnusa mustriga soovitame samuti pigem väljaspoole kööki, ent oleme valmistanud sellest ka rohkelt imekauneid töötasapindasid, aknalaudu, diivanilaudu jne.

Kõiki neid marmoreid – Bianco Carrarat, Nero Marquinat ja Verde Guatemalat on meil alati ka laos olemas, mistõttu võid kindel olla, et meilt tellides paigaldame su tööpinnad kahe nädala jooksul täpsete mõõtude võtmisest (ka see on midagi, millega saame abiks olla). Marmorist tööpinda tellides tasub tootjalt alati ka fotot küsida, et olla kindel materjali sobivuses – mis ühe jaoks liiga mustriline, „elav“ ja tume, on teise jaoks liiga hele ja igav! Oleme alati valmis Sulle saatma fotosid oma laos olevast materjalist, et võiksid veenduda – just sellisest marmorist töötasapinda ma tahan!

Kui soovid rohkem teada või saada hinnapakkumist marmorist töötasapindadele, siis helista meile, saada e-kiri, ava siinsamas kõrval olev jutukastike või täida ära meie hinnakalkulaator. Ükskõik, mis viisil meiega ühendust võtad, vastame kindlasti hiljemalt järgmisel tööpäeval!

Soovi korral küsi pakkumist ka marmorist põrandaplaatidele, trepiastmetele, kivile kamina ette, aknalaudadele, diivanilaudadele, söögilaudadele ja muule, mida suudad kivist tehtuna ette kujutada.

Laos olevatele materjalidele lisaks on meilt eritellimusel võimalik saada ka paljusid teisi eksklusiivseid marmoreid nagu Calacatta, Calacatta Oro, Statuario, Statuarietto, Carrara Venatino, Arabescato ja teisi klassikaliselt kuulsaid materjale.

Kui sul on küsimusi, siis nõustame Sind meelsasti!

Marmor

Bianco Carrara on kõige tuntum marmor maailmas. Carrara C klassi marmor on heledaim valik sellest klassikalisest heledast Itaalia marmorist, mis on sümboliseerinud luksust ja elegantsi alates antiikajast ning pole oma populaarsust kaotanud ka tänapäeval. Helehallil taustal jooksevad tumedamad jooned, mis on iga töötasapinna puhul erinevad.

Bianco Carrara marmorist töötasapinnad sobivad suurepäraselt nii heledate kapiuste kui ka mustaga. Valides Bianco Carrara tööpinna, lood endale ajatu välimusega köögi või vannitoa – see kivi muudab elavaks ja stiilseks iga ruumi!

Sobivalt oma lopsaka looduse poolest tuntud kodumaale Guatemalale on Verde Guatemala võrratut sinakasrohelist värvi marmor, mida läbivad tumedad, isegi mustad jooned. See kivi meenutab ühtaegu rohelist vihmametsa ja tumedat rohekassinist merd. Verde Guatemala ilu kaunistab iga ruumi, kuid pole siiski soovitatav köökides, kus kasutusintensiivsus on suur. Verde Guatemala on poorne ja kriimustusi kartev kivi, mida tuleks nautida pigem visuaalselt kui praktiliselt.

Nero Marquina on pilkupüüdev Hispaania marmor, mille musta tausta läbivad valged jooned. Sobib iga kooslusega, pakkudes väljapeetud elavust ja soliidsust. Nero Marquinat ei ole soovitatav kasutada köökides. Tegemist on lihtsalt kriimustatava kiviga, mille läige kulub suure kasutamise korral kiirelt tuhmiks.

Grigio Carnico on Itaaliast pärit tume marmor, mille halli värvusega tausta ilmestavad valged jooned. Iseloomulik sügav muster teeb sellest marmorist sisekujundajate lemmiku, kuna kivi sobib nii moodsasse interjööri kui ka klassikalise disainiga mööbliga.

Nero Tropez on suursugune ja kaunis, peaaegu must Türgi marmor, mille tumedat pinda kaunistavad heledad veenid. Võrreldes teise musta marmori, Nero Marquinaga, on Nero Tropez kvaliteedilt ühtlasem, taustavärvis on rohkem halli ning veenid on tavaliselt peenemad ja paiknevad tihedamalt.

Blue Savoy on Prantsusmaalt pärit hall marmor.

Black & Gold on intensiivse lainelise mustriga must marmor, mida kaevandatakse Pakistanis. Mustal taustal looklevad kuldsed-pruunid ja valged jooned, mis annavad kivile kordumatu välimuse ja iseloomu.
Sobib hästi töötasapinnaks kööki ja vannituppa, samuti aknalaudade valmistamiseks ning kaminafassaadi katmiseks.

Breccia Sarda, tuntud ka kui Daino Reale ja Scorpion on soonelise mustriga vandlikarva-beež marmor Itaaliast. Kasutatakse laialdaselt siseruumide põrandatel, treppidel, aknalaudadena. Suure imavuse tõttu pole soovitatav kasutada köökides. Sobib kasutamiseks vannitubades, kuid pesuvahendid võivad jätta plekke. Tellitav materjal (hind sõltub kogusest).

Calacatta Belgia on valge marmor Itaaliast. Iseloomuliku ja intensiivsemate veenidega mustri tõttu sobib materjal eriti hästi suurtele pindadele, köögitasapindadeks, lauaplaatideks, vannitoa seintele ning põrandate ja trepiastmete katteks.

Fantastico Arni on tugeva lainelise mustriga valge marmor, mille kogu ilu tuleb välja sõltuvalt kivi mõõtudest – mida suurem pind, seda kaunim tulemus. Sobib ideaalselt peegelefekti tekitamiseks, nn book-match tasapindade jaoks.

Macchia Vecchia on huvitava lainelise ja laigulise mustriga marmor, mille hallikasmusta tausta elavdavad valged, hallid, pruunid ja beežid jooned. Sõltuvalt partiist on kivi üldilme väga varieeruv ja materjal sobib tasapinnaks pigem tagasihoidliku mööbli ja heledamas toonis värvitud või plaaditud seinte kõrvale.

Bardiglio marmorit kaevandatakse samas kuulsas Carrara piirkonnas, kust pärineb legendaarne valge marmor Bianco Carrara C. Värvilt on Bardiglio marmor hall, hõbedast tausta läbivad tumehallid või peaaegu valged jooned moodustavad võrdlemisi rahuliku mustri. Selle Itaalia halli marmori 4 tuntumat tüüpi on Bardiglio Imperiale, Bardiglio Nuvolato, Bardiglio Fiorito ja Bardiglio Cappella.

Mystery Grey on hall marmor, mille taustal on nii heledamaid laike ja jooni kui ka tumehalle plekikesi. Rahutu ja variatsioonide rikas muster pakub ohtralt avastamisrõõmu, teisalt ei torka sellise pinnaga kivilt kasutusjäljed väga silma.

Antartide on Brasiiliast pärit “marmor” (kaltsiit), mille pärlvalget tausta kaunistab tumedam hoogsa lainega muster. Antartidest valmistatud töötasapinnad lisavad Sinu kööki või vannituppa elegantsi ning maitsekust!

Paekivi

Jura Grey on heleda tausta ja mustriga paekivi Saksamaalt. Beežikas-halli tausta kaunistavad tihtipeale fossiilsed kivistised.

Dietfurt Grey paekivi pärineb Baieri (Bavaria) mägedest, samast piirkonnast Saksamaal, kus kaevandatakse teist populaarset paekivi Jura Grey´d. Jura Greyga võrreldes on Dietfurt Grey mitte nii beež, vaid pigem ühtlasem hall, veidi ehk isegi sinaka varjundiga. Ajatu hall materjal harmoneerub hästi roostevabast terasest köögitehnikaga ja sobib nii moodsasse kui ka traditsioonilisse kööki! Saadaval lihvitud (honed – H) viimistlusega.

kalksten Thala Grey

Thala Grey on ühtlase halli taustaga paekivi Tuneesiast.

Azul Valverde on varieeruva mustriga hall Portugali paekivi, mille ümarad jooned vahelduvad teralise struktuuriga.

Crema Perla on kreemjalt beežikashall paekivi, mis on pärit Hispaaniast. Diskreetse ja võrdlemisi ühtlase mustri tõttu on see kivi väga populaarne nii välisviimistluses kui siseruumides. Crema Perla on saadaval väga mitme erineva töötlusega ja seda paekivi kohtab väga tihti ühiskondlikes ruumides seina- ja põrandaplaatidena, köögi töötasapindadena, samuti spaade ja vannitubade viimistluses, aiakujunduses ja trepiastmetena.

Grigio St. Moritz on betoonhall paekivi Prantsusmaalt. Kivi on oma võrdlemisi pretensioonitu mustri tõttu suhteliselt universaalne ja sobib tänu tagasihoidlikule välimusele peaaegu igasse interjööri. Halli ja küllaltki ühtlase mustriga paekivi on suhteliselt määrdumiskindel ning kasutusjälgede suhtes andestavam kui mõned tugevama iseloomuga materjalid.

Terrazzo

Terrazzo Carrara 0-25 cement

Terrazzo Carrara 0/25 on kunstkivi, mis sisaldab valge marmori (Bianco Carrara C) tükke suuruses 0-25 mm.

Terrazzo GV 0-25 cement

Terrazzo GV 0/25 on kunstkivi, terratso ehk nn tsementmarmor, mis sisaldab looduskivi kilde suurusega 0-25mm.

Terrazzo Perlato Royal

Terrazzo Perlato Royal on beežikas, heledamate laikudega terratso, mis sisaldab looduskivikilde, värv- ja sidusaineid (vaik).

Fior Di Pesco terrazzo-marmor

Terrazzo Fior Di Pesco on hall kunstkivi, looduskivi kildudest valmistatud terratso, mille sidusainena on kasutatud vaiku.

Calacatta kunstmarmor

Terrazzo Calacatta on kunstkivi, mis sisaldab valge Calacatta marmori kilde ja tükke. Võrreldes teise terratsoga (Carrara 0/25) on marmorikillud suuremad ja kohati klaasjad. Tänu sellisele valgusmängule on kivi sisekujundajate ja kodukaunistajate hulgas eriti hinnatud.

Küsi materjali, mida nimekirjas pole!

Hinnakalkulaator

Kaunis marmorist kamin on kodu süda

Marmorist aknalauad – pilgupüüdjad teie kodus

Köögi töötasapinnad Carrara marmorist

Must, valge või roheline marmor?

Must marmor – hubase kodu luksuslik pärl

Marmor – kuninglik materjal