Marmor

Marmor

Marmor on töötasapinna materjalina väga populaarne ning laialt kasutatud. Siiski peab marmori kasuks otsustades arvestama, et tegemist on tähelepanelikkust ja hoolt nõudva materjaliga.

Lisaks klassikalisele valgele Bianco Carrara marmorile pakume me ka musta Nero Marquina marmorit Hispaaniast ja kaunist rohelist Lõuna-Ameerikast pärit Verde Guatemala marmorit. Nero Marquina on must marmor valgete joontega ja sobib paremini vannituppa või aknalaudadeks kui köögi tasapindadeks, kuna vajab köögis suuremat hoolt. Verde Guatemalat oma rahuliku tumerohelise tausta ja mõnusa mustriga soovitame samuti pigem väljaspoole kööki, ent oleme valmistanud sellest ka rohkelt imekauneid töötasapindasid, aknalaudu, diivanilaudu jne.

Kõiki neid marmoreid – Bianco Carrarat, Nero Marquinat ja Verde Guatemalat on meil alati ka laos olemas, mistõttu võid kindel olla, et meilt tellides paigaldame su tööpinnad kahe nädala jooksul täpsete mõõtude võtmisest (ka see on midagi, millega saame abiks olla). Marmorist tööpinda tellides tasub tootjalt alati ka fotot küsida, et olla kindel materjali sobivuses – mis ühe jaoks liiga mustriline, „elav“ ja tume, on teise jaoks liiga hele ja igav! Oleme alati valmis Sulle saatma fotosid oma laos olevast materjalist, et võiksid veenduda – just sellisest marmorist töötasapinda ma tahan!

Kui soovid rohkem teada või saada hinnapakkumist marmorist töötasapindadele, siis helista meile, saada e-kiri, ava siinsamas kõrval olev jutukastike või täida ära meie hinnakalkulaator. Ükskõik, mis viisil meiega ühendust võtad, vastame kindlasti hiljemalt järgmisel tööpäeval!

Soovi korral küsi pakkumist ka marmorist põrandaplaatidele, trepiastmetele, kivile kamina ette, aknalaudadele, diivanilaudadele, söögilaudadele ja muule, mida suudad kivist tehtuna ette kujutada.

Laos olevatele materjalidele lisaks on meilt eritellimusel võimalik saada ka paljusid teisi eksklusiivseid marmoreid nagu Calacatta, Calacatta Oro, Statuario, Statuarietto, Carrara Venatino, Arabescato ja teisi klassikaliselt kuulsaid materjale.

Kui sul on küsimusi, siis nõustame Sind meelsasti!

Bianco Carrara on kõige tuntum marmor maailmas. Carrara C klassi marmor on heledaim valik sellest klassikalisest heledast Itaalia marmorist, mis on sümboliseerinud luksust ja elegantsi alates antiikajast ning pole oma populaarsust kaotanud ka tänapäeval. Helehallil taustal jooksevad tumedamad jooned, mis on iga töötasapinna puhul erinevad.

Bianco Carrara marmorist töötasapinnad sobivad suurepäraselt nii heledate kapiuste kui ka mustaga. Valides Bianco Carrara tööpinna, lood endale ajatu välimusega köögi või vannitoa – see kivi muudab elavaks ja stiilseks iga ruumi!

Sobivalt oma lopsaka looduse poolest tuntud kodumaale Guatemalale on Verde Guatemala võrratut sinakasrohelist värvi marmor, mida läbivad tumedad, isegi mustad jooned. See kivi meenutab ühtaegu rohelist vihmametsa ja tumedat rohekassinist merd. Verde Guatemala ilu kaunistab iga ruumi, kuid pole siiski soovitatav köökides, kus kasutusintensiivsus on suur. Verde Guatemala on poorne ja kriimustusi kartev kivi, mida tuleks nautida pigem visuaalselt kui praktiliselt.

Nero Marquina on pilkupüüdev Hispaania marmor, mille musta tausta läbivad valged jooned. Sobib iga kooslusega, pakkudes väljapeetud elavust ja soliidsust. Nero Marquinat ei ole soovitatav kasutada köökides. Tegemist on lihtsalt kriimustatava kiviga, mille läige kulub suure kasutamise korral kiirelt tuhmiks.

Grigio Carnico on Itaaliast pärit tume marmor, mille halli värvusega tausta ilmestavad valged jooned. Iseloomulik sügav muster teeb sellest marmorist sisekujundajate lemmiku, kuna kivi sobib nii moodsasse interjööri kui ka klassikalise disainiga mööbliga.

Jura Grey on heleda tausta ja mustriga paekivi Saksamaalt. Beežikas-halli tausta kaunistavad tihtipeale fossiilsed kivistised.

Azul Valverde on varieeruva mustriga hall Portugali paekivi, mille ümarad jooned vahelduvad teralise struktuuriga.

Breccia Sarda, tuntud ka kui Daino Reale ja Scorpion on soonelise mustriga vandlikarva-beež marmor Itaaliast. Kasutatakse laialdaselt siseruumide põrandatel, treppidel, aknalaudadena. Suure imavuse tõttu pole soovitatav kasutada köökides. Sobib kasutamiseks vannitubades, kuid pesuvahendid võivad jätta plekke. Tellitav materjal (hind sõltub kogusest).

Küsi materjali, mida nimekirjas pole!