Valitud materjalid -50%
Vaata!
Kuidas kujuneb töötasapinna hind?

Kuidas kujuneb töötasapinna hind?

Töötasapinna hinna saad välja arvutada kõigest paari minutiga!

Iga kivist töötasapind on rätsepatöö, mis valmib just Sinu vajadusi ja eelistusi silmas pidades. Sobiva kivipinna valimisel tasub arvestada oma köögi sisekujunduse, elustiili ja harjumustega, pereliikmetega (eriti väiksematega), köögi suurusega jms.
Kõik need valikud mõjutavad ka töötasapinna hinda – iga pisiasi on oluline ja alati on mõistlik hoolikalt kaaluda, mida ja millisel kujul on tarvis.

 

Terminid nagu nurgaraadius, segisti ava diameeter või T-profiil ei ütle enamikule midagi, küll aga võivad segadust tekitada. Oleme neid tehnilisi termineid vältida üritanud ja teinud Granitopi töötasapinna hinnakalkulaatori võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Selliseks, et see oleks kõigile mõistetav ega nõuaks kasutajalt mingeid eriteadmisi!
Tõsi, peensusteni täpset hinda pole vahel võimalik välja arvutada, kuid kindlasti saab päris hea aimduse oma kodu kaunimaks muutmise kuludest ja meie spetsialistid on alati saadaval lisaselgitusteks.

Noble Supreme White kvarts

 

Vaata materjale!

Kiiruse, lihtsuse ja selguse huvides on hinnakalkulaatori materjalivalikus kõige populaarsemad kivid, kuid päris kõiki kivimaterjale (tellitavate kivide nimekiri on tõesti väga pikk) ei kuvata. Taustakivi puhul tuleb täita vaid mõõtude lahtrid, kuid pole vaja määrata pistikupesade avade arvu ega asukohti; hiljem on võimalik lisada valamusse jooksvad veesooned; samuti saab ümardada tööpindade välisnurgad – olgu seda siis stiili või ohutuse huvides.

Nähtavate esiservade töötluste valikus on välja toodud ainult neli populaarsemat, kuigi töötasapinna ääre kujundamiseks on tegelikult märksa rohkem võimalusi. Iga meie kliendi kodu ongi omanäoline, just nagu iga kivi muster on kordumatu kunstiteos. Seepärast julgustame Sind alati küsima seda, mida meie kodulehel ei tundu olevat.

Erinevaid kombinatsioone ja köökide lahendusi on tuhandeid. Graniidi, marmori ja kvartskivi plusside ja miinuste, valamute kinnitusviiside, töötasapinna viimistlusvõimaluste, segistivalikute ja muu kohta võid täpsemalt lugeda meie blogist. Näiteks, kui peres on mänguhimulised lapsed, on muidugi tähtis töötasapinna kivist nurgad ümardada. Kui tasapinna alla või peale kinnitatud valamu asub sissepoole avaneva köögiakna lähedal, on mõistlik valida töötasapinda sukelduv või töötasapinna küljest hõlpsalt eemaldatav segisti. Kõik need pisiasjad ja võimalused mõjutavad ka töötasapinna hinda, kuid lõplik arvutamine jäägu selleks ajaks, kui oled otsustanud, mida tahad!

Loe kivi liikide, mustri ja värvide kohta, vaata pikemat artiklit kunstkivide (kvartsi ja terrazzo) sarnasusest ja erinevusest!

 

Viscount White graniit

Kalkulaatori hinnakalkulatsiooni saamiseks sisestatavate andmete ja valikute hulk ei ole üleliia suur ning lihtsuse mõttes on mõõdud ja valikud jagatud etappideks:

– Esimese sammuna vali töötasapinna materjal ja kivi paksus.

– Järgmiseks vali oma köögi kuju, sisesta tasapinna plaatide mõõdud, vali esiservade töötlusviis ja viimistletud esiserva pikkus (Tähelepanu! Mõõdud tuleb sisestada millimeetrites!).

– Kolmanda sammuna on võimalik valida valamu ja segisti, samuti määrata pliidiplaadi jaoks vajalike avade arv ja paigaldusviis. Kui valid valamu ja segisti meie kataloogist, võid kindel olla, et Blanco tooted sobivad täiuslikult meie tehases valmistatava tasapinnaga. Leides aga meelepärase valamu või segisti mujalt, pole ka see meile probleem – pead ainult meile ütlema, millised lisatarvikud oled valinud, et teaksime täpselt, millised on tasapinda lõigatavate ja freesitavate avade mõõdud ja köögitehnika paigaldusviis.

Vaata valamuid!

– Neljandas valikukastis saad soovi korral lisada taustakivi ja sisestada selle mõõdud. Sama kõrgusega taustakivide pikkused võid kokku liita, lõpphind osade arvust ei muutu.

– Lisainfo lahter võimaldab piirkonnavalikut – Sinu asukohast sõltub paigalduse ja transpordi hind.

– Nüüd ongi jäänud vaid kontaktandmete sisestamine! Pärast “arvuta ja saada päring” nupu vajutamist saad oma e-posti aadressile ligikaudse kalkulatsiooni, mis põhineb Sinu enda poolt sisestatud andmetel! Kalkulatsiooni saatmisega ei kaasne tellimise kohustust. Kui soovid, võid lisada ka joonise või pildid, kuid failide lisamine ei ole nõutav.

– Juba paar minutit pärast päringu saatmist saad teada, kui palju maksab Sinu unistuste kivitasapind – just Sinu kodu jaoks valmistatud kvaliteetne ja kauakestev tööpind. Mida täpsema informatsiooni sisestad, seda täpsem on hind.

– Hiljemalt kahe tööpäeva jooksul võtab Sinuga ühendust Granitopi abivalmis spetsialist – kui Sul on kalkulatsiooni kohta täpsustavaid küsimusi või soovid täiendavat informatsiooni kõikide võimaluste kohta, küsi julgesti!

Konsultatsioon, mis aitab Sul jõuda kauni ja praktilise graniidist, marmorist või kvartskivist valmistatud töötasapinna ostmiseni, on meie poolt täiesti tasuta. Ja kui hind sobib, kulub mõõdistamisest uue tasapinna paigaldamiseni kõigest 2 nädalat!

NB! Sõltuvalt lõplikest mõõtudest ja Sinu valikutest võib lõpphind erineda hinnakalkulaatorist saadust.

Steel Grey graniit
Starlight Black kvarts
Crystal Sahara kvarts
Noble Supreme White kvarts

 

Nipid, kuidas luua vajadustele vastav köök, mis teenib sind aastaid

Aastakümneid kestev kivitasapind

Blanco valamud ja segistid

Materjali valikust sõltub töötasapinna eluiga ja välimus

Abiks köögi töötasapindade valikul

Hinnakalkulaator