Caesarstone -20%
Vaata!
Blanco valamud ja segistid – täius avaldub detailides

Blanco valamud ja segistid – täius avaldub detailides

Vesi on tähtsal kohal iga elusorganismi jaoks ja inimese keha sisaldab umbes kahe kolmandiku ulatuses vett. Samuti on vesi oluline köögis ja seda mitte ainult söökides ja jookides kasutamiseks, vaid ka toiduainete ettevalmistamisel, salatite, puu-, juurviljade puhastamisel, nõude pesuks jne.

Väidetakse, et kui vaadelda inimeste liikumist köögis, kulub kokkamisele ja pliidile kõigest 25% ajast. Sisearhitektid ja ergonoomilise elukeskkonna modelleerijad on leidnud, et 60% ajast veedab toidusõber hoopis nn märjas tsoonis, kraanikausi juures ja umbes 15% toimetamisest jääb muudeks tegevusteks. Võib öelda, et töötasapinna, valamu ja segisti valik, nende paiknemine ja elanike ruumis liikumise kavandamine pole sugugi kiiruga tehtud otsus. Pigem kriitilise tähtsusega läbimõeldud projekt, mis võib köögis viibimise ja töötamise muuta mugavaks ja nauditavaks.

Terviklahendused, mis on loodud kasutajasõbralikkust ja funktsionaalsust silmas pidades

Liikumiste kolmnurk, mis ühendab valamu-külmkapi-pliidi, peaks olema iga köögi planeerimise vundamendiks. Külmikut ja pliiti enamasti keegi kõrvuti ei pane, küll aga sobib pliidi lähedale valamu. Kui valamu vastas  on külmkapp või on valamu paigutatud köögisaarele pliidi ja külmiku vahele, on kõik vajalik käepäraselt lähestikku ja välditud energiakulukas ruumis ringi sebimine. Ka nõudepesumasin sobib väga hästi valamu lähedale – see aitab hoida torutööde eelarvet kontrolli all!

Vali õige valamu!

Paljuski sõltub valamu valik köögimööbli mõõtudest ja kasutaja elustiilist. Ükskõik, kas vajad väikese ja ümara kausiga pesemisnurka salati loputamiseks või kahe kausiga laia valamut, Blanco tootevalikus on kõik variandid olemas. Saadaval on nii roostevabast terasest kvaliteetne köögitehnika (sh matistatud pinnaviimistlusega Durinox) kui ka keraamilised ja patenteeritud tehisgraniidist valmistatud valamud. Valiku puhul on kindlasti tähtis ka valamu paigaldusviis. Kivi meenutavast materjalist (Silgranitist) valamuid on saadaval paljudes erinevates värvitoonides ja neid saab paigaldada nii tööpinna peale kui alla. Soovid töötasapinna kivisse süvistatud, altpaigaldusega või alt süvistatavat valamut – kõik on võimalik!

Muuda toidu valmistamine lihtsaks ja nauditavaks!

Valamuga ideaalselt sobiv lisavarustus aitab köögis askeldamise muuta efektiivseks ja mugavaks. Spetsiaalselt iga mudeli jaoks kohaldatud lõikelauad ja kausid, sõelad, nõuderestid, kuumaalused ja stanged on valmistatud valamu kausi mõõte, materjali ja kuju arvestades. Kui juba planeerimise faasis valida ka komplektiga sobiv prügi sorteerimise süsteem ja tarvikute organiseerija, võib kindel olla, et tulemus on terviklik ja kaunis!

Paljudel Blanco valamutel on mõne aasta eest täiustatud kraanikausi sõel, mida saab pöörates kasutada valamukorgina. See nn InFino äravoolusüsteem on projekteeritud puhtust ja töökindlust silmas pidades. Lihtne ja elegantne disain peidab endas võib-olla isegi rohkem kui esmapilgul paistab, nimelt järeleproovitud tehnilist lahendust, kus on võimalikult vähe vahesid ja nurki, mis aitab vältida toidujääkide kogunemist.

Läbimõeldud tootearendus ja perfektsionism avaldub ka valamukausside disainis. Nii sobib innovatsiooni näiteks astmelise servaga Etagon seeria, millel on komplektis kaasas kaks valamu mõõduga sobivat relssi (rööbast). Sellise stangega saab luua valamu keskel olevale vaheastmele lisatasandi, kuhu sobib kauss või näiteks loputussõel. Kui valamu peale asetatud lõikeaualt saab hakitava otse panni või sõela lükata, kui palju kiiremaks ja lihtsamaks see hilisema koristuse teeb ja kui palju hõlbustab toiduvalmistamist!

Blanco Etagon 500 U Silgranit

Blanco Silgranit PuraDur valamud toovad kööki värvi!

Kasutusmugavus ja kvaliteet on kodu ja kööki remontides esmatähtsad, kuid nende tingimuste kõrval ei maksa unustada ka ilu! Üha enam inimesi soovib, et lisaks funktsionaalsele planeeringule ja moodsale tehnikale oleks köök harmooniline tervik. Nagu käekott ja kingad, peavad omavahel sobima ka kivitasapind, valamu ja segisti, mis sugugi ei pruugi ilmtingimata olla roostevabast terasest. Blanco toodete puhul on lihtne neile nõudmistele vastata, veelgi enam, garanteeritud on, et valamust, segistist, seebipumbast ja lisavarustusest komplekteeritav tervik kestab aastaid – sama kaua kuni püsib kaunina kivist töötasapind.

Patenteeritud materjal Silgranit PuraDur on:

  • hügieeniline ja lihtne puhastada,
  • löögi- ja kriimustuskindel,
  • happe- ja kuumuskindel,
  • võib kokku puutuda toiduainetega,
  • pleekimiskindel ja mõnusalt kivise pinnaga.

Blanco Silgranit PuraDur valamud on saadaval erinevates värvitoonides, samuti on valikus keraamilised Ceramic PuraPlus valamud. Moodsatest värvidest on lisandunud betoon-hall ja matt-must, varasemast Silgraniti värvivalikust on alles antratsiit, kohvipruun, kivihall, trühvel, muskaat, alumetallik, jasmiin, pärlhall ja valge. Kuigi šampanja-värvi hetkel enam ei toodeta, on tõenäoline, et mõne valamumudeli või suuruse puhul on seda tooni valamut siiski võimalik soetada.

Maitsed muutuvad ja kogu aeg ei ole moes samad värvid. Nii on ka populaarsete toodete laovaru suurem ja tarneaeg lühem kui harva liikuvatel valamutel. Kui tahad kindel olla, et köögi valmimine ei pikeneks valamu ootamise aja võrra, uuri soovitud mudeli saadavust meie müügiosakonna abivalmis töötajalt!

Tooteuudis – Blanco Subline 500 U Black Edition!

Vaata valamuid!

TOP 10 aastal 2021

Subline 500 U (Black Edition)
Andano 700 U
Subline 700 U Level (White)
Andano 500 U
Claron 500 U
Etagon 500 U Silgranit (Alu-metallic)
Etagon 700 U Silgranit (Coffee)
Zerox 500 IF
Zerox 340/180 U
Claron 700 IF Durinox

Hinnakalkulaator