Valitud materjalid -50%
Vaata!

Kliendid arvavad

Oleme eile paigaldatud Crystal Polar White tasapindadega väga rahul. Meeskond oli professionaalne ja meeldiva suhtumisega.
Suur tänu Granitopile väga hea teenuse eest!

Ragnar

Janno, tahtsime sind ja paigaldajaid hea töö eest tänada!

Tööpind on ideaalne ja tegime targasti, et valisime selle projekti teostajaks Granitopi. Oleme tulemusega väga rahul!

Kethlin & Peter

Oleme Granitopi töömeeste ja uue köögiga VÄGA RAHUL! Reageeriti kiirelt – mõõtja tuli kohe järgmisel päeval ja juba poolteist nädalat pärast esimest konsultatsiooni saime kivid paika! Hind küll natuke erines kodulehel oleva kalkulaatori pakkumisest, aga ilmselt oli see sellepärast, et muutsime joonist. Ühenduskohti ja üleminekuid peaaegu ei paistagi, tulemus on lihtsalt nii ilus.
Aitäh! Soovitame kõigile!

Helena

Valisime välja marmorit meenutava kunstkivi. Asjalik töötaja tuli väga kiiresti kohale ja võttis mõõdud. Valmis tehti tasapind ka ootamatult ruttu ja paigaldajate team jättis professionaalse mulje. Täiesti super tulemus!

Marek

Tulemus on lihtsalt suurepärane! Kuna olen perfektsionist, on mul tavatarbijast justkui kõrgemad ootused. Well, sedakorda need ületati ja köök on isegi ilusam kui lootsin. Olen kaubaga ülimalt rahul.

Tänan Teid väga!

Klaarika

Very professional installation and fast delivery time! Everything went as agreed.
We are happy with our new tops!

Juha

Suured tänud Granitop´i nobedatele poistele. Väga kiire teenindus, super suhtlus ja no tulemus lihtsalt fantastiline. Soovitame soojalt ja kõhklusteta  Black Galaxy Star graniitkivist töötasapind.

Kairi

Galaxy Star graniidist töötasapind uues kaunis köögis. Kiire tarne ning oskuslikud paigaldajad.

Ulf

Thank you for a fast and professional delivery 🙂 We are very satisfied and will definitely choose Granitop next time again (we make a renovation once a year).

Emma

Oleme Granitopi poolt teostatuga väga rahul! Töötasapinna tellimine oli lihtne, mõõdistused kiired. Väga professionaalsed ja meeldiva spetsialistid. Kivist tasapind saabus meieni õigeaegselt. Kogu protsess sujus täiuslikult ja tööpind sai ilus. Võime tõepoolest seda ettevõtet kõigile soojalt soovitada.

Alex

Oleme Granitopi tehtud tööga väga rahul!

Andreas

Tavo&Co just left. They have done an amazing work adjusting everything. They were very polite and listened carefully. I’m also grateful for your work making sure everything went fast and easy.

Gabriel

Suur tänu Granitopi töötasapindade meistritele!

Orlando

The guys were just here and installed the last piece – it looks great and they’ve all done an excellent job! I thought I would tell you everyone we’ve been in contact with has been really professional and helpful, yourselves included – thanks for a good experience!

Mike

Minu suurimad kiidusõnad Granitopi tiimile! Laiade teadmistega sõbralikud töömehed, kiire tarne!

Lana

Looks fabulous, very quick and clean work.

Rozanna

Täname Granitopi professionaalse töö eest! Kogu suhtlus ja protsess, mõõtmisest paigaldamiseni, oli esmaklassiline! Praegu on kivide tellimisest juba tükk aega möödas, kuid köök on endiselt imekaunis ja võime teid kõigile soovitada.

Suzanne ja Rolf