Miks just Granitop?

Omame suurt kogemustepagasit kivist töötasapindade valmistamisel. Meie kõige olulisem eesmärk on Sinu rahulolu – me ei ürita ilmtingimata pakkuda kõige kallimat lahendust, vaid just Sinu vajadustele sobivaimat. Meie mõõdistajad teavad, et ka üks-kaks millimeetrit võib paljugi muuta ja tänu täpsetele mõõtudele saame Sinu töötasapinnad probleemivabalt paigaldatud ning tulemus on vähemalt muljetavaldav või lausa imeline. Lisaks kogenud töötajatele on meie eeliseks kindlasti ka kiirus – mõõtude võtmisest töötasapindade paigaldamiseni ei kulu rohkem kui kaks nädalat. Lisaks pakume laias valikus kvaliteetseid Blanco köögivalamuid ja -segisteid, mis muudab tööpinna tellimise meilt eriti lihtsaks ja mugavaks – kõik ühest kohast! Enne tellimist saad meie kodulehel välja arvutada ka oma töötasapinna ligikaudse hinna.

Usume, et tehtud tööd räägivad enda eest. Lisaks võite lugeda meie rahulolevate klientide arvamusi. Kõik see peaks kinnitama, et Granitop on kindel valik!

Millist tasapinda valida?

Graniidist töötasapindade kasuks räägib eelkõige nende loomulik ja kordumatu ilu. Ükski köök pole kunagi teisega äravahetamiseni sarnane, kuna iga kivitahvli muster on teistest erinev. Lisaks on graniit kulumiskindlam kui näiteks puit või laminaattasapind.

Marmor on olnud hinnatud sisustusmaterjal juba antiiksetest aegadest alates ja ka tänapäeval loovad marmorist töötasapinnad vaieldamatult luksusliku meeleolu, kuid ilma hirmuta paista vanamoodne. Marmor on lihtsalt ajatu!

Kunstkivist töötasapinnad on saadaval laias värvivalikus ning nende eeliseks (lisaks graniidist veelgi suuremale vastupidavusele) on võimalus teostada efektseid disainilahendusi. Sinu töötasapinna värv võib olla lumivalgest erkroheliseni.

Loe erinevate materjalide ja võimaluste kohta meie blogist või võta ühendust Granitopi spetsialistidega!

Kas teenindate ka eraisikuid?

Jah, me olemegi keskendunud eraklientidele. Kuna iga vahendaja võtab ka endale osa, on meie puhul just vahendajate puudumine soodsa hinna pakkumise eelduseks.

Kuidas saan oma köögile pakkumise ja mil moel vormistatakse tellimus?

Tööpindade lõpliku maksumuse koos paigaldusega saad välja arvutada Hinnakalkulaatori abil. Olles valinud sobiva kivi ja sisestanud korrektsed mõõdud, saad samast kohast ka tellimuse ära saata. Samuti võid meile saata oma köögi plaani, kus peal ka mõõdud, mille alusel saame sulle pakkumise teha.

Saates esmase kalkulatsiooniga tellimuse, võtab meie mõõdistaja Sinuga ühendust, et leppida kokku aeg mõõtude kontrollimiseks, näidiste esitlemiseks ja lõpliku tellimuse vormistamiseks.

Kas Hinnakalkulaatoriga arvutatud hind on lõplik?

Peale mõõtude kontrollimist kasutatakse sama kalkulaatorit ka lõpphinna arvutamiseks. See hind on lõplik ja mingeid lisakulutusi ei kaasne.

Kuidas ja millal toimub tasumine?

30% summast tasutakse enne tellimuse valmistamise alustamist ja ülejäänu pärast paigaldust.

Milline on teeninduspiirkond ja tellimuse täitmise kiirus?

Teenindame tervet Eestit ja üldjuhul suudame Teie tööpinnad paigaldada 1-2 nädalat peale meiepoolset mõõdistamist ja lõpptellimuse vormistamist. Mõõdistamise on võimalik hiljemalt 5 päeva pärast tellimuse esitamist.

Kuidas oleks võimalik näha tegelikke kivinäidiseid?

Meie mõõdistajatel on olemas kõik meie poolt pakutavate kivide näidised. Eelvaliku saate ka teha kodulehel asuvas galeriis ja hinnakalkulaatoris leiduvate fotode põhjal. Looduskivide puhul varieerub kivimuster partiist sõltuvalt. Kui soovid, võime saata Sulle pildi just sellest plaadist (slab), millest Sinu köögi või vannitoa tasapinna lõikame.

Milliseid ettevalmistusi on vaja teha enne mõõdistaja saabumist?

Köögikapid peavad olema fikseeritud oma lõplikku asukohta ja looditud. Kui Sa ei soovi valamut meie valikus olevate toodete hulgast, peaks ka see juba mõõdistaja tulles olemas olema. Sama kehtib veesegisti ja pliidiplaadi ning teiste avavusi vajada võivate seadmete kohta.

Kas monteerite ka valamuid ja elektripliite?

Me küll paigaldame valamud ja pliidid tasapindade sisse, kuid vee-, kanalisatsiooni- ja elektriühendusi me ei teosta.

Kas marmor sobib kööki?

Soovi korral me küll pakume ka marmorist köögitasapindu, kuid arvestades marmori tundlikkust mehhaaniliste kahjustuste ja erinevate köögis tavapäraselt kasutatavate ainete (kohvi, tee, õlid, happelised puuviljad, punane vein jpm) suhtes ei soovita me seda köögis kasutada. Pigem sobib marmor töötasapinna taustakiviks, vannituppa või aknalaudadeks. Marmorit tuleb regulaarselt spetsiaalse tihendusvahendiga töödelda.