Kaunis kodu rõõmustab igaüht!

Kaunis kodu rõõmustab igaüht!

Kodu renoveerimine on aeganõudev tegevus ja kivist töötasapinnad on ühed viimastest kodukujunduse elementidest. Vaatamata sellele ei õnnestu meil alati näha seda säravat lõpptulemust, mille nimel koos klientidega pingutame – ikka on veel kusagil midagi värvida, keraamilised plaadid seina panna või midagi silikoonida. Ja isegi kui töötasapinnad, taustakivid, valamu ja segisti on paigas, ei ole pilt päris terviklik.

Seetõttu oleme me eriti õnnelikud, kui mõni aeg hiljem saabub meie postkasti positiivsusest pakatav kiri koos fotodega lõpetatud köögist või tehakse postitus meie Facebooki-lehele. Tõesti hea on näha fotosid täiuslikult viimistletud köögist, vannitoast või kaminast. Kui me oleme igapäevaselt harjunud tegelema lihtsalt kivitükkidega, siis fotod tõestavad, et koos oma loovate klientidega oleme teinud midagi kaunist ja ainulaadset.

Mõnikord on köögisaare poolt kööginurka pildistatud lausa profifotograafi tasemel ning kogu kivitasapinna sära, graniidi mustri ja moodsa köögitehnika omavaheline harmoonia on püütud ühte kaadrisse.


Poleeritud Viscount White töötasapind sobib hästi nii roostevaba terase kui alumiiniumiga, mustast või heledatest toonidest rääkimata. Trendikas, kuid samas ka ajatu, isikupärane ja mugav, kuid mitte ilmtingimata liialdav – selline on moodne põhjamaine köök. Üldmuljelt rahulik, võib-olla isegi minimalistlik, ent ometi detailideni läbimõeldud ja funktsionaalne.

Küllap kivist töötasapinna tellijad ongi arenenud ilumeelega ja meil on suur rõõm, kui saame selliste klientide nõudlikule maitsele vastavat kvaliteeti pakkuda. Iga töö, kivi ja tellimus on erinev, ja just kodukujundajate soovidele individuaalselt lähenedes oleme kogunud oma kogemused. Koostööst tekib sünergia, erisoovidega tõuseb meistrimeeste professionaalsus veelgi ning nii sünnib tulemus, mille üle võib uhkust tunda. Selline köök ja kodu, mis vastab perekonna vajadustele, kuid on ühtlasi ka nii unikaalne oma ilus, et äratada imetlust ja vaimustust sõprades-tuttavates.

Täname Granitopi kliente heade sõnade, usalduse ja võrratute piltide eest!

Parimad ja kaunimad lahendused – graniidist, marmorist ja kvartskivist töötasapinnad, kaminad, lauad ja aknalauad on väärt, et neid kõigiga jagada!