Valamud

Valamud

Granitop pakub laias valikus kvaliteetseid Blanco köögivalamuid

Erinevate pealt- ja alt paigaldavate valamute seast leiab igaüks endale midagi sobivat ning lisaks soodsatele hindadele on meilt valamu tellimine ka muretu – kõik ühest kohast! Vali endale stiilselt disainitud roostevaba köögivalamu või graniidist töötasapinnaga suurepäraselt sobiv kivilaadne Silgranit valamu. Kui aga leiad enda jaoks ideaalse valamu mujalt, siis ka see pole meile probleem!

Valamute paigaldusviisid

Köögivalamut on töötasapinnale võimalik paigaldada neljal erineval viisil:

Pealt paigaldatav valamu

Kõige lihtsam ja tavapärasem valamu paigaldusviis, mida kasutatakse peamiselt lamineeritud ja puittöötasapindade puhul. Eeliseks on soodsad hinnad ja lihtne vahetatavus, miinuseks tagasihoidlikum esteetiline väärtus ja ebapraktilisus.

Süvistatav valamu

Selle paigaldusviisi puhul süvistatakse valamu nii palju kivi sisse, et valamu jääb töötasapinnaga samale kõrgusele. Stiilne lahendus, kuid peab arvestama, et aastate perspektiivis nõuab rohkem hooldamist ja selliseks paigaldusviisiks mõeldud valamud peavad olema eriti kvaliteetsed ning on seepärast ka tihti veidi kallimad.

alt paigaldatud

Valamu liimitakse tööpinna alla niimoodi, et terve kivi läbilõige on valamuavas näha. Sobib suurepäraselt kivitasapinnaga ning on hooldusvaba. Võimaldab kasutada ka valamusse jooksvaid veesooni.

alt süvistatud

Valamu liimitakse töötasapinna külge samuti altpoolt, kuid ta on pooleldi kivisse süvistatud, jättes kivi läbilõikest valamu avas näha vaid pool. Stiilne ning praktiline lahendus kivist töötasapinnale. Võimaldab kasutada ka valamusse jooksvaid veesooni.

Vaata kõiki valamuid ja leia enda jaoks sobivaim!

Granitopi kaudu saab tellida töötasapinna materjaliga samast kvartskivist valmistatud valamuid, hind 2000 € meeter.

Noble Athos Brown kvartskivist valamu

Noble Concrete Grey kvartskivist valamu