Valitud materjalid -50%
Vaata!
Blanco Silgranit valamud: tasapinnakiviga harmoneeruvad pilgupüüdjad

Blanco Silgranit valamud: tasapinnakiviga harmoneeruvad pilgupüüdjad

Kööki planeerides ei tohiks jätta tähelepanuta valamut. Milline peaks olema üks hea valamu? See peaks pakkuma silmailu, olema lihtne hooldada ja puhastada ning see võiks oma uueväärse välimuse säilitada pikkadeks aastateks. Kõigile nendele tingimustele vastavad graniidist tehtud Blanco Silgranit valamud.

Suurem värvivalik ja kena disain

Ka valamu köögis võib olla tõeline kunstiteos. Selles osas pole Blanco Silgranit valamutele vastast – need näevad suurepärased välja, meenutavad peale vaadates kivi ning oma suurema värvivalikuga annavad disainelemendi mõõdu välja. Ehkki tavalised roostevabast terasest valamud on kahtlemata ajatud, saab graniidist pressitud valamuga tuua kööki põnevust ja värvi – olgu valituks siis kas üks populaarsemaid moevärve must antratsiit, erinevates toonides varieeruv hall, valge, soe beežikas või pruunikas valamu.

Eriti pilkupüüdva efekti annab valamu kombineerimine muude köögidetailidega – näiteks elegantse antratsiidiga sobivad ideaalselt moekad musta värvi esemed, mis köögi tervikuks seovad. Samuti on Blanco tootevalikus Silgranit valamuga sobivad segistid ja seebipumbad.

Noble Troya kvartskivi ja Blanco Subline 700U

Lihtne puhastada ja hooldada

Silgaranit valamud on katsudes siledad ning neid on väga lihtne puhastada, sest need ei võta mustust enda sisse. Suurema osa plekkide puhastamiseks piisab vaid veest ning lapist, karmimad ja pikalt seisnud plekid võivad vajada lisaks puhastusvahendit, ent võrreldes teiste valamutega käib puhastamine mängleva kergusega. Karta ei maksa ka säravvalget valamut – see säilitab oma heleda tooni pikkadeks aastateks ega määrdu, isegi kui sellele kallata näiteks kohvi või punast veini.
Patenteeritud Silgranit materjali puhastamine ei nõua kuigi palju vaeva ja aega ning valamud püsivad kaua uueväärsena. Tuleb vaid valamu pind iga päev mikrofiiberlapiga kergelt üle pühkida ning leida kord kuus pisut aega, et see põhjalikumalt puhastada. Nii lihtne see ongi!

Vastupidav materjal ei lase tekkida mõlkidel ja kriimudel

Valamu kipub tahes-tahtmata saama päris kõvasti vatti. Sinna lendavad nii potid kui pannid, nõudsid pestes võivad puruneda taldrikud või klaasid. Kui roostevabast terasest valamutele tekivad tihti kriimud ja mõlgid liiga hoogsast nõudepesust, siis Silgranit valamutega seda muret ei ole – see materjal on nii kõva ja tugev, et valamule kriimude ja mõlkide tekitamine on paras väljakutse. Küll aga võib seda pidada ka üheks Silgraniti miinuseks – nimelt kui näiteks õrna klaasi liiga kõvasti vastu valamut lüüa, see ilmselt puruneb, sest valamu on kivikõva.

Materjali plussiks on kindlasti veel see, et sellele ei avalda suuremat mõju kõrged temperatuurid ning rahuliku südamega võib valamule asetada kuumad potid või toetada ahjust tulnud nõusid.

Hügieeniline ja mustust hülgav materjal

Valamu pole üldiselt just kõige hügieenilisem koht, sest puutub palju kokku toidujäätmetega – kraanikausist valatakse alla küll piima, kord puhastatakse liha või kala, pestakse käsi ja palju muud. Silgranit on antibakteriaalne ja mustusthülgav materjal, mis muudab selle üheks hügieenilisemaks valikuks kööki. Mustus ei pääse materjali sisse ning seda on kerge vee või lapiga maha pesta.
Silgranitile ei tee liiga ka happelised toidud, näiteks puuviljad, mis kipuvad muid materjale söövitama ja kulutama.

Tooteuudis – Blanco Subline 500 U Black Edition!

Vaata valamuid!

TOP 10 aastal 2021

Subline 500 U (Black Edition)
Andano 700 U
Subline 700 U Level (White)
Andano 500 U
Claron 500 U
Etagon 500 U Silgranit (Alu-metallic)
Etagon 700 U Silgranit (Coffee)
Zerox 500 IF
Zerox 340/180 U
Claron 700 IF Durinox

Hinnakalkulaator

Blanco Silgranit mudelid on hea valik, kui soovid kiviga sobivat valamut või värvikat köögitehnikat, mis köögis silma hakkab. Silgraniti valamuid on äärmiselt lihtne puhastada ja hooldada ning valamu ei kulu kergelt, säilitades pikaks ajaks oma ilusa välimuse. Vaata Blanco valamuid ja segisteid ning küsi vajadusel abi Granitopi spetsialistidelt!

Telli omale köögitasapind ja saad kingituseks uued aknalauad!