Valitud materjalid -50%
Vaata!
Köögi värskendamine on investeering iseenda õnne!

Köögi värskendamine on investeering iseenda õnne!

Tänapäeval valmivad disainköögikapid kvaliteetsetest materjalidest, on loodud konkreetset ruumi silmas pidades ja pere vajadusi arvestades. Valides sobivat kõigi nende erinevate käepidemete, siinide, stopperite, dekoratiivpaneelide jms seast; õige tehnika leidmisele ja toimiva köögi planeerimisele võis kuluda tunde ja tunde ning tuhandeid eurosid. Pärast paari-kolme aastat võib aga hakata tunduma, et köök pole siiski päris ideaalne või oleks aeg väikseks värskenduseks. Selleks pole vaja hakata põhjalikku remonti tegema või uut köögimööblit ostma – sageli annab uue ja unikaalse tunde ka töötasapinna väljavahetamine!

Köök enne ja pärast – Viscount White graniit

Igal materjalil on oma plussid ja miinused ning mõnikord võivad need lõplikult selguda alles kasutamise käigus. Nii tuleb tihti ette olukordi, kus avastatakse, et hea lahendusena tundunud roostevabast terasest, laminaadist või puidust (või ka kivist) töötasapind on kaotanud oma esialgse sära ja väljanägemise. Alati ei tähenda see aga, et tuleb uuesti ette võtta tüütu ja kallis köögiremont…

Võib-olla ei olnud kööki valides kõiki võimalusi olemaski, võib-olla aga selgub, et puit või laminaat on juba mõne aastaga niiskuse tõttu paisunud või et terase moodne välimus on ülitundlik veeplekkidele. Kui aga seinakapid, tehnika ja köögimööbel on muus osas hästi vastu pidanud, võib lahenduseks olla uue töötasapinna tellimine!

Grillinurk – Steel Grey graniit

Isegi ainult tasapinna vahetamine ning mõningane hädavajalik värskenduskuur seinte värvimise näol võib muuta kodu tundmatuseni! Vaata, kuidas uus tasapind teeb imet ja köögist või grillinurgast saab jälle pere ja sõprade jaoks armastatud kogunemiskoht!

Vaata materjale!

Parim valik köögi värskendamiseks on loomulikult kivist tööpind. Pole hirmu, et liitekohad niiskusega paisuvad nagu laminaatpindade puhul sageli juhtub, samuti ei ähvarda kivipindasid kiire kulumine, mis on tavaliselt puidust tööpinna probleemiks. Lisaks kõigele on erinevate kivimaterjalide seas midagi meelepärast igale maitsele – olgu selleks graniit, marmor, kvartskivi või looduslik paas.

Noble Olympos Mist köök enne ja pärast

Kõige hügieenilisem tasapind on kvartskivist

Lihtsa vaevaga puhas kodu!

Töötasapinna hooldamine

Hinnakalkulaator
Noble Concrete Grey