Eritellimusel valmistatud eksklusiivsed kivitasapinnad

Eritellimusel valmistatud eksklusiivsed kivitasapinnad

Läbi aegade populaarsed tasapinnamaterjalid nagu valge marmor Bianco Carrara C, graniit Viscount White ja Nero Assoluto, samuti mitmed vastupidavad ja lihtsalt hooldatavad kvartskivid on endiselt kõigi seas hinnatud. Siiski võib märgata uut trendi ning tõusvas joones liigub eksklusiivsete kivimaterjalide tellimine.

Individuaalsus ja unikaalsus on tänapäeva moetrendid. Stiilne kodukujundus ei ole sugugi ainult väheste kuulsuste või seltskonnatähtede pärusmaa. Kauni maja või korteriga, eritellimusel valmistatud marmorköögi või omanäolise vannitoaga võib tänapäeval ajakirjade lehekülgedele või internetti jõuda igaüks. Just tänu sotsiaalmeediale on võimalik kõigil oma kaunist kodu ja fantastilisi kujundusideid paljude huvilistega jagada ning see innustab üha uute ja uute lahendustega katsetama. Kusjuures, loovus ja originaalsus ei pruugi üldse tähendada ekstravagantsust, silmapaistva tulemuse võib saavutada igaüks, kellel on hea maitse.

Starlight White kvarts

Kuigi mööbli valik, seinte värv, valgustid ja põrandakate on kahtlemata kõik ühtviisi olulised, tuleb eraldi tähelepanu pöörata ka tasapindadele – kivi valik mängib tihti võtmerolli kogu kujunduse terviklikkuses. Koos põrandakattega on just tasapinnad ja aknalauad horisontaalseks pilgupüüdjaks ja need pole sugugi vähetähtsad, pigem võimalus üldmuljet tasakaalustada või vastupidi – rõhutada ja täiendada. Kui köök on avar ja jätkub osaliselt ka avatud elu- või söögitoas, on kivitasapinna materjali tervikuga sobimine mõistagi eriti tähtis.

Noble Areti Bianco kvarts

Kivide valik on tõesti väga lai ja valida on paljude erinevate värvitoonide ning mustrite vahel. Kelle jaoks levinumad materjalid ei sobi, võib alati leida midagi põnevat tellitavate kivide hulgast. Värvivalik ja erinevad mustrid võimaldavad luua oma kööki või vannituppa tõeliselt unikaalseid disainilahendusi, mida pole mitte kellelegi teisel maailmas. Kui miski muu pole piisavalt hea, võib soovi korral meeldiva materjali tellida otse kaevandusest, sellise mustriga kiviplokist, mis isegi paljunäinud kivimeistrite jaoks eriline on. Tõsi, harvaesineva kujundusega graniidi- ja marmorplaate (i.k slab) on keerulisem kokku sobitada, tihti on tegu ka piiratud saadavusega, millele on vaja kiiresti reageerida.
Õnneks on Granitopi spetsialistidel otsekontaktid kõigi tuntumate kaevanduste ja hinnatumate kivitootjatega, samuti käime pidevalt sisustusmessidel, et end uute trendidega kursis hoida. Võib öelda, et vajadusel leiame vajaliku kivitasapinna kas või maa alt!

Bianco Carrara C marmor

Varem hõlmas kivi töötlemine palju käsitööd ja see tegi marmorist köögi või näiteks graniidist basseini väga kalliks kõigile peale rikaste. Nüüd on tehnoloogia areng muutnud erinevad kivimaterjalid pea kõigile kättesaadavaks. Ühtaegu nii kaunid kui vastupidavad marmorist ja graniidist tasapinnad leiavad üha rohkem ja rohkem kasutust. Kivitasapind pole enam ammu luksuskaup – pigem kindel valik, mis kindlustab muretu elu aastakümneteks! Teisalt on kõikides kivides siiski parajalt ainulaadset ja kordumatut ilu, maagiat ja maapõue väge, mida puitlaminaat või roostevaba teras mitte kunagi pakkuda ei saa.

Black Galaxy Star graniit

Vaata materjalivalikut ja leia oma lemmik!

Bianco Carrara C marmor