Valitud materjalid -50%
Vaata!
Eritellimusel valmistatud eksklusiivsed kivitasapinnad

Eritellimusel valmistatud eksklusiivsed kivitasapinnad

Läbi aegade populaarsed tasapinnamaterjalid nagu valge marmor Bianco Carrara C, graniit Viscount White ja Nero Assoluto, samuti mitmed vastupidavad ja lihtsalt hooldatavad kvartskivid on endiselt kõigi seas hinnatud. Siiski võib märgata uut trendi ning tõusvas joones liigub eksklusiivsete kivimaterjalide tellimine.

Individuaalsus ja unikaalsus on tänapäeva moetrendid. Stiilne kodukujundus ei ole sugugi ainult väheste kuulsuste või seltskonnatähtede pärusmaa. Kauni maja või korteriga, eritellimusel valmistatud marmorköögi või omanäolise vannitoaga võib tänapäeval ajakirjade lehekülgedele või internetti jõuda igaüks. Just tänu sotsiaalmeediale on võimalik kõigil oma kaunist kodu ja fantastilisi kujundusideid paljude huvilistega jagada ning see innustab üha uute ja uute lahendustega katsetama. Kusjuures, loovus ja originaalsus ei pruugi üldse tähendada ekstravagantsust, silmapaistva tulemuse võib saavutada igaüks, kellel on hea maitse.

Starlight White kvarts

Kuigi mööbli valik, seinte värv, valgustid ja põrandakate on kahtlemata kõik ühtviisi olulised, tuleb eraldi tähelepanu pöörata ka tasapindadele – kivi valik mängib tihti võtmerolli kogu kujunduse terviklikkuses. Koos põrandakattega on just tasapinnad ja aknalauad horisontaalseks pilgupüüdjaks ja need pole sugugi vähetähtsad, pigem võimalus üldmuljet tasakaalustada või vastupidi – rõhutada ja täiendada. Kui köök on avar ja jätkub osaliselt ka avatud elu- või söögitoas, on kivitasapinna materjali tervikuga sobimine mõistagi eriti tähtis.

Noble Areti Bianco kvarts

Kivide valik on tõesti väga lai ja valida on paljude erinevate värvitoonide ning mustrite vahel. Kelle jaoks levinumad materjalid ei sobi, võib alati leida midagi põnevat tellitavate kivide hulgast. Värvivalik ja erinevad mustrid võimaldavad luua oma kööki või vannituppa tõeliselt unikaalseid disainilahendusi, mida pole mitte kellelegi teisel maailmas.

Vaata materjale!
J´Adore kvartsiit

Kui miski muu pole piisavalt hea, võib soovi korral meeldiva materjali tellida otse kaevandusest, sellise mustriga kiviplokist, mis isegi paljunäinud kivimeistrite jaoks eriline on. Tõsi, harvaesineva kujundusega graniidi- ja marmorplaate (i.k slab) on keerulisem kokku sobitada, tihti on tegu ka piiratud saadavusega, millele on vaja kiiresti reageerida.
Õnneks on Granitopi spetsialistidel otsekontaktid kõigi tuntumate kaevanduste ja hinnatumate kivitootjatega, samuti käime pidevalt sisustusmessidel, et end uute trendidega kursis hoida. Võib öelda, et vajadusel leiame vajaliku kivitasapinna kas või maa alt!

Bianco Carrara C marmor

Varem hõlmas kivi töötlemine palju käsitööd ja see tegi marmorist köögi või näiteks graniidist basseini väga kalliks kõigile peale rikaste. Nüüd on tehnoloogia areng muutnud erinevad kivimaterjalid pea kõigile kättesaadavaks. Ühtaegu nii kaunid kui vastupidavad marmorist ja graniidist tasapinnad leiavad üha rohkem ja rohkem kasutust. Kivitasapind pole enam ammu luksuskaup – pigem kindel valik, mis kindlustab muretu elu aastakümneteks! Teisalt on kõikides kivides siiski parajalt ainulaadset ja kordumatut ilu, maagiat ja maapõue väge, mida puitlaminaat või roostevaba teras mitte kunagi pakkuda ei saa.

Black Galaxy Star graniit

Vaata materjalivalikut ja leia oma lemmik!

Bianco Carrara C marmor

Uued kivid – töötasapinna materjalide valik täienes!

Uued tooted!

Sisekujundajad soovitavad: 6 nutikat viisi, kuidas kasutada kivi kodu kaunistamiseks

Telli omale köögitasapind ja saad kingituseks uued aknalauad!

Miks on mõnel tootel hind aga teisel mitte, mis on eritellimus?

Kodulehe tootevalikus on need materjalid, mis on parajasti populaarsed ja mille omadused vastavad Granitopi kvaliteedinõuetele. Kivid jagunevad loomulikult ka liigi järgi (graniit, marmor, paekivi, kvartsiit, Terrazzo, kvartskivi – kasuta filtrit!), kuid põhiliselt on materjali juures kas ruutmeetri hind või märge “Tellitav”. Hinnaga kivide tagavara on meil tehase laos olemas ja nendele kehtib “mõõdistusest paigalduseni 2 nädalat”- lubadus. “Tellitav” materjal on samuti saadaval, kuid selle hind ja tarneaeg on varieeruvam. Eritellimusena tellitavate kivide puhul kehtib ka suurema ettemaksu nõue (reeglina 100%).

Kui on erisoov, kas tellite ka kivi, mis kodulehel ei ole?

Kui soovid väga eksklusiivseid või huvitava mustriga kivitasapindu, varu protsessi jaoks aega ja konsulteeri meie spetsialistidega. Materjalidel, mis on kunagi müügil olnud, kuid mida enam ei toodeta, võib olla olemas ligilähedase kujundusega/mustriga alternatiiv.

Bardiglio Nuvolato

Materjali valimine ei ole lihtne ja sellega peavad tegelema spetsialistid.
Sugugi mitte iga kivi pole kuulus ega ülemaailmselt saadaval. Traditsioonid, arusaamad, värvid ja ilumeel (maitse) erinevad piirkonniti.
Kuigi paljud kivid on ajastuüleselt tuntud ja populaarsed aastasadu, mõjutavad klientide ja sisekujundajate eelistusi ka moodsad trendid. Sellega kõigega tuleb arvestada juba materjali tellimusi tehes.

Sensa Taj Mahal
Belvedere graniit


Blue Roma

Jasper Shellflint
Agate Opal
Amethyst Lux Dark Design
Tiger Eye Gold
Agate White Crystal Gold

Bookmatch – peegliefekt