Uued kivid – töötasapinna materjalide valik täienes!

Uued kivid – töötasapinna materjalide valik täienes!

Aasta algus tõi endaga kaasa taas töötasapinna materjalide valiku suurenemise ja nii on meil rõõm esitleda tootevalikusse lisandunud kive!

Looduskividest on nüüd saadaval Colonial Ivory graniit ja paekivi Dietfurt Grey

Colonial Ivory

Colonial Ivory on graniit, mida kaevandatakse Indias. Graniidile omaselt veidi teralise mustriga hall kivi, kuid samas ka tumedaid ja heledaid jooni sisaldav. Sobib ideaalselt tööpindadeks nii kööki kui vannituppa, samuti kaminate kaunistamiseks ja aknalaudadeks.

Dietfurt Grey

Dietfurt Grey paekivi pärineb Baieri (Bavaria) mägedest, samast piirkonnast Saksamaal, kus kaevandatakse teist populaarset paekivi Jura Grey´d. Jura Greyga võrreldes on Dietfurt Grey mitte nii beež, vaid pigem ühtlasem hall, veidi ehk isegi sinaka varjundiga.

Kvartsi-valikusse lisandusid uued kunstkivid!

Kvartskivide loomisel on inspiratsiooniks olnud looduslikud mustrid. Tänu moodsale tehnoloogiale ületavad aga Euroopas toodetud kvartsi tehnilised näitajad mõnikord isegi tugevaimate graniitide vastupidavust ja hoolduskindlust. Tulemuseks on töötasapinnad, mis on nii kaunid kui ka kauakestvad!

Quartzforms kvartskivid:

Veined Michelangelo

Veined Michelangelo sobib suurepäraselt nii vannitoa kui köögi töötasapinnaks. Kvartskivi vastupidavus ja määrdumiskindlus on selles ühendatud looduskivi marmorit meenutava mustriga.

Imperial Meringa

Imperial Meringa pind on tähniline ja natuke paekivi meenutava mustriga. Kvartskivi tugevust täiendavad kontrastsetes toonides (tumedamad ja heledamad) laigud.

Fossil Nautilus on halli värvi taustaga ja tumedamate täpikestega kunstkivi, mis meenutab natuke põllukivi.

Lavic Navajo on liivakarva beež kunstkivi, mille kreemikat tausta ilmestavad erikujulised hallid, kollakasbeežid ja pruunid laigud ning killukesed.

Planet Mercury

Planet Mercury on hall heledate marmorjate joontega tehislik kivi. Tootmise innovatsiooni ja looduskivi välimuse ühendamisel valmib materjal, millel on suurepärased tehnilised omadused!

Tutvu ka teiste materjalidega ja leia oma kööki või vannituppa töötasapind, mis on nii kaunis kui ka vastupidav! Sisesta hinnakalkulaatorisse soovitud kiviplaadi mõõdud ja saad ligikaudse pakkumise minutite jooksul!