Caesarstone -20%
Vaata!
Uued kivid – töötasapinna materjalide valik täienes!

Uued kivid – töötasapinna materjalide valik täienes!

Aasta algus tõi endaga kaasa taas töötasapinna materjalide valiku suurenemise ja nii on meil rõõm esitleda tootevalikusse lisandunud kive!

Looduskividest on nüüd saadaval Colonial Ivory graniit ja paekivi Dietfurt Grey

Colonial Ivory

Colonial Ivory on graniit, mida kaevandatakse Indias. Graniidile omaselt veidi teralise mustriga hall kivi, kuid samas ka tumedaid ja heledaid jooni sisaldav. Sobib ideaalselt tööpindadeks nii kööki kui vannituppa, samuti kaminate kaunistamiseks ja aknalaudadeks.

Dietfurt Grey

Dietfurt Grey paekivi pärineb Baieri (Bavaria) mägedest, samast piirkonnast Saksamaal, kus kaevandatakse teist populaarset paekivi Jura Grey´d. Jura Greyga võrreldes on Dietfurt Grey mitte nii beež, vaid pigem ühtlasem hall, veidi ehk isegi sinaka varjundiga.

Vaata materjale!

Kvartsi-valikusse lisandusid uued kunstkivid!

Kvartskivide loomisel on inspiratsiooniks olnud looduslikud mustrid. Tänu moodsale tehnoloogiale ületavad aga Euroopas toodetud kvartsi tehnilised näitajad mõnikord isegi tugevaimate graniitide vastupidavust ja hoolduskindlust. Tulemuseks on töötasapinnad, mis on nii kaunid kui ka kauakestvad!

Quartzforms kvartskivid:

Veined Michelangelo

Veined Michelangelo sobib suurepäraselt nii vannitoa kui köögi töötasapinnaks. Kvartskivi vastupidavus ja määrdumiskindlus on selles ühendatud looduskivi marmorit meenutava mustriga.

Imperial Meringa

Imperial Meringa pind on tähniline ja natuke paekivi meenutava mustriga. Kvartskivi tugevust täiendavad kontrastsetes toonides (tumedamad ja heledamad) laigud.

Fossil Nautilus on halli värvi taustaga ja tumedamate täpikestega kunstkivi, mis meenutab natuke põllukivi.

Lavic Navajo

Lavic Navajo on liivakarva beež kunstkivi, mille kreemikat tausta ilmestavad erikujulised hallid, kollakasbeežid ja pruunid laigud ning killukesed.

Planet Mercury

Planet Mercury on hall heledate marmorjate joontega tehislik kivi. Tootmise innovatsiooni ja looduskivi välimuse ühendamisel valmib materjal, millel on suurepärased tehnilised omadused!

Planet Neptune

Planet Neptune on kvarts, milles õrn halli joonega marmorimuster kohtub tänapäevase kunstkivi valmistamise tehnoloogiaga. Tulemuseks on moodne töötasapinna materjal, mis on vastupidav plekkidele.

Planet Pluto

Planet Pluto on kvarts, milles ühinevad moodne tehnoloogia ja õrn halli joonega muster. Musta marmorit (Nero Marquina) meenutav materjal on ühteaegu nii ilus kui praktiline.

Planet Venus on kvartskivi, mille pärlvalget ja marmorjat tausta täiendavad õrnad hallid jooned – veenid. Võrreldes Planeti tooteseerja teise esindaja – Neptunega – on muster hajusam ja vaevumärgatav.

Planet Mars

Planet Mars on tumehall, pruunikasmust kunstkivi, mille disainimisel on eeskujuks tume marmor. Loodusliku marmori (nagu Grigio Carnico või Nero Marquina) kogu kaunidust pole siiski päris kopeeritud, muster on õrnem ega domineeri liigselt.

Planet Jupiteri tumedal taustal looklev heledam marmorimuster ei tunnista mingeid kompromisse. Kvartskivi on küll musta marmori moodi, kuid samas väga määrdumiskindel, mistõttu on seda sobiv kasutada nii köögi kui pesuruumi töötasapinnana.

Planet Saturn on samuti julge samm tulevikku, mille disainis peegeldub igatsus kaugete planeetide järele. Looduskivi-laadset välimust täiendab modernne tehnoloogia, tänu millele kvartskivist töötasapinnad üha populaarsust koguvad.

Absolute White

Absolute White on peeneteralise mustriga hele kvartskivi, mille puhas värv ja ilu ei hakka liigselt domineerima. Sobib puhtust ja värskust hindavale inimesele ning tänu oma tagasihoidlikule kujundusele jätab tehnika ja mööbliga kombineerimisel üsna vabad käed.

Absolute Deep Black on sügavmusta värvi kvartskivi, mille kasutamine lisab interjöörile ajatut soliidsust, ent on samas pretensioonitu ja kõigega (eriti moodsa roostevaba tehnikaga) sobiv.

Add Top Crystali pind on helebeežikas-valge ja selle ühtlast värvi täiendab kvartsikillukeste läikiv ja kristalne sära. Kvartskivi on tänu valguse peegeldumisele igast vaatenurgast huvitav ja kaunistab nii kööki kui vannituba.

Add Top Crystal Black on tumeda taustaga kristallikilde sisaldav kvartskivi. Soliidselt tumeda töötasapinna muudavad huvitavaks läikivad täpikesed ja tumedad peeglitükikesed.

Veined Africa

Veined Africa on musta värvi taustaga kvartskivi, milles ühinevad kunstkivi praktilisus ja looduskivi meenutav välimus.

Veined Baroque

Veined Baroque on tumehall kvarts, mille looduslikuna näivat kivimustrit täiendavad kunstkivi suurepärased tehnilised omadused. Tõeline ilu ja innovatsiooni harmoonia!

Veined Bernini kvartskivi meenutab natuke marmorit, kuid erinevalt päris marmorist on kvartsist töötasapinna veeimavus nullilähedane. Selline vähepoorne ja tehases saavutatud sile pind on väga kergesti hooldatav ning seda on lihtne puhtana hoida.

Veined Canova on samuti inimese poolt loodud materjal, ent looduslikku kivimustrit matkiv kvartskivi.

Extreme Iceberg White

Extreme Iceberg White on kvartskivi, mille talvine kargus ja puhas ilu avaldub nii ühtlases heledas värvitoonis kui peene struktuuriga mustris, mida on märgata vaid väga lähedalt vaadates.

Extreme Night Black on must kvartskivi, millel on väga peene liivatera-muster. Nii saab tume värv domineerida ja Extreme-kollektsioonis avalduv kivi iseloom tuleb välja ainult lähedalt uurides.

Fossil Seashell on samuti hall kvarts nagu samast kollektsioonist pärit Nautilus, kuid heledam ning vaevumärgatava mustriga, mis muudab ta betoonpinnale sarnanevaks.

Breeze Ashen Light

Breeze Ashen Light kvartskivi iseloomustavad elegantsel helebeežil taustal looklevad õrnad heledad jooned.

Breeze Hull on tumehall kvartskivi, mille pinda ilmestab marmorjalt vonklev vaba ja veeniline muster.

Cloudy Black

Cloudy Black on must kunstkivi, mis sobib nii moodsasse kui klassikalisesse interjööri. Võrreldes teiste musta värvi kvartskividega, on Cloudy Blacki värv tooni võrra tuhmim, pilviselt hallikam.

Cloudy Portland Grey

Cloudy Portland Grey pind on äravahetamiseni sarnane betoonile, kuid kvartskivi võib valgustusest olenevalt särada kõigis varjundites, sinakashallist beežikasroosani.

Cloudy White

Cloudy White on teiste valgete kvartskividega võrreldes pisut intensiivsemate terakestega, mistõttu jätab eemalt mitte päris lumivalge, vaid pigem natuke liivasema mulje.

QF Dark Grey

Qf Dark Grey on Quartzforms´i n-ö standard-kivi – lihtne ja ühtlaselt teraline muster tumehallil taustal on nii stiilne kui praktiline.

QF Light Grey

Qf Light Grey on Quartzforms´i n-ö standard-kivi – lihtne ja ühtlaselt teraline muster helehallil taustal on nii stiilne kui praktiline.

MA Beige on beežikasvalge kunstkivi, mille ühtlast heledat tausta kaunistavad erikujulised hallid ja pruunid laigud ja täpikesed.

MA Grey on helehall kunstkivi, mille ühtlast tausta kaunistavad erikujulised sinakashallid, valged ja pruunid laigud ja täpikesed.

MA White

MA White helebeež kunstkivi, mille ühtlast kreemikasvalget tausta kaunistavad erineva suuruse ja kujuga hallid ja pruunid laigud ja täpid.

Lavic Black on musta tausta ja mustjashallide laikudega kvartskivi, mis eemalt on ühtlaselt tume, kuid mille muster on lähedalt vaadates huvitav ning suurepäraselt kuivanud veepritsmeid varjav.

Tutvu ka teiste materjalidega ja leia oma kööki või vannituppa töötasapind, mis on nii kaunis kui ka vastupidav! Sisesta hinnakalkulaatorisse soovitud kiviplaadi mõõdud ja saad ligikaudse pakkumise minutite jooksul!

Kvartskivi

Mis värvi tasapind valida?