Granitopi töötasapinnad – 10 aastat!

Granitopi töötasapinnad – 10 aastat!

2021. aastal on Granitopil 10 aasta juubelisünnipäev. Juba 10 aastat oleme osalenud paljudes põnevates projektides, tuhandeid kodusid ja äriruume kaunistavad meie kivimeistrite tehtud töötasapinnad, aknalauad, diivanilauad, riiulid, trepid, kaminad jm.

Kuigi marmor, graniit, kvarts ja paekivi on vastupidavad materjalid, mida ei pea tihti välja vahetama, on mitmed kliendid kasutanud Granitopi teenuseid korduvalt. Kui linnakorteri köögi tasapind on saanud ilus ja vastupidav, on loomulik, et tekib soov tellida samast materjalist aknalauad, või kasutada kivi vannitoas või suvekodus. Ja kui enda kodu on kauniks muudetud, eks ikka võib imelist kivimaterjali ka sugulastele ja sõpradele soovitada…

Crystal Polar White

Täname Teid usalduse, soovituste ja tagasiside eest – Teie abiga saame oma teenuseid ja tooteid muuta veelgi paremaks!

10. tegutsemisaasta täitumise tähtpäeva puhul on meil plaanis rõõmustada oma kliente kogu aasta vältel järkjärgult ilmuvate kingituste ja üllatustega. Iga kahe-kolme nädala tagant ilmub siia sünnipäeva postituse alla eripakkumine, soodustus või uudis. Kas hinnad tõusevad või langevad, on veel vara öelda, kuid kindlasti jagub rõõmu terveks aastaks!

Granitop 10 sünnipäeva viktoriin

Vasta lihtsale küsimusele ja võida! Kõigile õigesti vastanutele saadame hinnakalkulaatori sooduskoodi!
  • Kas tootevalikus saab töötasapinna materjale sortida värvi alusel?
  • Mida tähistab F täht Blanco segistite tootenimes?

* teatud juhtudel, nt soodushinnaga kivimaterjali allahindlust kasutades võib olla kasulikum muu soodustuse kasutamine. Allahindlusprotsente ei summeerita!
Pakkumine kehtib kuni 30.06.2021.

 

Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub!