Granitopi töötasapinnad – 10 aastat!

Granitopi töötasapinnad – 10 aastat!

2021. aastal on Granitopil 10 aasta juubelisünnipäev. Juba 10 aastat oleme osalenud paljudes põnevates projektides, tuhandeid kodusid ja äriruume kaunistavad meie kivimeistrite tehtud töötasapinnad, aknalauad, diivanilauad, riiulid, trepid, kaminad jm.

Nende aastatega on juhtunud palju, oleme kogunud kõvasti kogemusi, arendanud kodulehte ja laiendanud tootevalikut, investeerinud seadmetesse ja püstitanud uusi tootmishooneid. Kõik ikka parema klienditeeninduse huvides! Mida suurem ja mitmekülgsem on laos materjali tagavara, seda kiiremini ja efektiivsemalt võime töötada.

Kuigi marmor, graniit, kvarts ja paekivi on vastupidavad materjalid, mida ei pea tihti välja vahetama, on mitmed kliendid kasutanud Granitopi teenuseid korduvalt. Kui linnakorteri köögi tasapind on saanud ilus ja vastupidav, on loomulik, et tekib soov tellida samast materjalist aknalauad, või kasutada kivi vannitoas või suvekodus. Ja kui enda kodu on kauniks muudetud, eks ikka võib imelist kivimaterjali ka sugulastele ja sõpradele soovitada…

Crystal Polar White

Täname Teid usalduse, soovituste ja tagasiside eest – Teie abiga saame oma teenuseid ja tooteid muuta veelgi paremaks!

10. tegutsemisaasta täitumise tähtpäeva puhul on meil plaanis rõõmustada oma kliente kogu aasta vältel järkjärgult ilmuvate kingituste ja üllatustega. Iga kahe-kolme nädala tagant ilmub siia sünnipäeva postituse alla eripakkumine, soodustus või uudis. Kas hinnad tõusevad või langevad, on veel vara öelda, kuid kindlasti jagub rõõmu terveks aastaks!

Leia juubelimärk ja võida 1000 €!

01. septembril alanud Granitopi sügisene auhinnamäng on eriti põnev ja kestab lausa 2 kuud! Sünnipäeva-mängus oleme peitnud kuhugi oma lehele, artiklisse või tootekaardile juubelisünnipäeva kujundusega kvaliteedimärgi.

Kui leiad sellise pildi kuskilt mujalt kui siit postitusest, saada meile kontaktivormi kaudu oma kontaktandmed ja link veebiaadressile, kus see märk oli. Pildi peidukoht vahetub kord nädalas, esmaspäeviti (6.09, 13.09, 20.09, 27.09, 4.10, 11.10, 18.10 ja 25.10), niisiis võid loteriis osaleda KUNI 9 korda. Iga juubelimärgi leidmine ja registreerumine suurendab võiduvõimalusi!

Võitja kuulutame välja 03.11.2021.

Esimene pildipeituse juubelimärk oli siin: https://granitop.ee/kontakt/
Õigeid vastuseid oli 26.

Teise nädala märgi peitsime siia: https://granitop.ee/graniit-marmor-kvarts/

 

Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub!