Valitud materjalid -50%
Vaata!
Kvartskivide valik täienes!

Kvartskivide valik täienes!

2024. aasta alguses täienes Granitopi kvartskivide valik ning Technistone´i, Silestone´i, Quartzforms´i jt kvartstasapindade kõrval pakume nüüd põhivalikus ka Caesarstone´i materjale.

Nii nagu Silestone, Technistone, Quartzforms ja paljud teised, kasutab ka Caesarstone kvartskivide tootmisel nn Bretoni tehnoloogiat, mille patenteeris 70ndatel aastatel Marcello Toncelli. Vibrokompressioonvaakumtehnoloogia abil segatakse looduslikud täitematerjalid (kvarts/liiv) polümeeriseguga (milleks tavaliselt on polüestervaik), vaakumi tekitamisega eemaldatakse õhk, vormitud toodet vibreeritakse, pressitakse ja kuumutatakse, kuni valmib mittepoorne ja stabiilsete omadustega vastupidav plaat.

%

Tutvumishinnad Caesarstone’ile! Augusti lõpuni on kõik Caesarstone’i kvartsist töötasapinnad 20% soodsamad. Soodustus kehtib kogu tellimusele.

1987. a loodud Caesarstone on üks maailma suurimatest ja vanematest kunstkivi tootjatest. Caesarstone tooteseeria jaguneb kollektsioonideks:

  • Supernatural Designs on inspireeritud loodusest ja ühendab endas maailma kauneimate looduskivide mustreid ja värve.
  • Metropolitan Collectioni kvartskivide ülesanne on tabada industriaalse disaini karmi ja lihtsat olemust, tähistades betoonhalli modernse interjööri ja isegi robustsena näida võiva tööstusarhitektuuri taassündi.
  • Tootesarjas Classico on valik kvartskive neile, kes hindavad rahulikumat ja ühtlasemat mustrit, klassikalisi värve ja traditsioonilist stiili.

Moorland Fog on Supernatural kollektsiooni kivi, mille kreemjalt heledal taustal lookleb tumepruunide ja hallide marmorilaadsete veenide tihe muster.

Bianco Drift on marmorist innustust saanud Supernatural kollektsiooni kivi, mille helehalli tausta kaunistavad tume- ja helehallid, aga ka beežid ja valged laigud ja soonekesed.

Clamshell (P/H – saadaval nii poleeritud kui lihvitud pinnatöötlusega) on Classico tooteseeria kvartskivi, mille helehalli ja tagasihoidlikku paekivile sarnanevat tausta ehib heledatest ja tumedatest laikudest moodustunud muster.

Alpine Mist on Supernatural kollektsiooni kvartskivi, mille jahedalt uduhalli tausta täiendab kargete ja õrnade heledamate joonte muster ja pisut tumedamad beežid laigukesed.

London Grey on Supernatural-seeria hele kvarts, mille muster meenutab marmorit.

Piatra Grey on Supernatural kollektsiooni kvartskivi, mille kujunduses on eeskujuks võetud Piatra mäeaheliku tumehall kaljupind, mida täiendavad marmorilaadseks mustriks põimunud peened heledamad jooned.

Frosty Carrina on hele kvarts, mis kuulub samuti Supernatural tooteseeriasse ja mille elevandiluu tooni tausta ilmestab marmori veenidele sarnane muster.

Pure White on Classico kollektsiooni kivi, kõige heledam materjal Caesarstone valikust. Puhasvalge kivi kasutamine ei tõmba töötasapinnale ülemäära tähelepanu, jätab värske mulje ja mõjub ruumi avardavalt.

Black (Burnt Cordite) on peeneteralise struktuuriga tume ja soliidne kvartskivi. Kui otsite lihtsat ja samas luksuslikku muljet jätvat musta pinda, on see materjal väga sobiv!

Organic White on valge kvartskivi Classico kollektsioonist, mis näib Pure White´i kõrval õige pisut tumedam ja teralisem. Peenelt segunenud värvikihid ja alatoonid annavad kivile šiki ja siidise välimuse.

Nougat on hele kvarts, mis jätab valge mulje ainult kaugelt vaadates. Sellele Classico kollektsiooni kivile annavad lõuendit meenutava välimuse neutraalse värviga mineraalilaastud ja peeneteraline struktuur.

Snow on kvartskivi Classico kollektsioonist, mis on valge nagu äsja sadanud lumi. Tänu oma pretensioonitule välimusele sobib hästi nii köögitasapinnaks kui ka näiteks ühiskondlikes ruumides kasutamiseks.

Oyster on helehall, tuha-karva kvartskivi Classico kollektsioonist, millele annavad iseloomu pisut tumedamates toonides kvartsilaastud.

Raven on Classico-seeria suitsuselt hall kvartskivi pisut laigulise pinnaga, mis valguse käes annab materjalile mõnevõrra dramaatilise efekti.

Shitake on beežikashall paekivi-laadse mustriga kvartskivi. Vihmasest ilmast ja loodusest inspiratsiooni saanud materjal aitab luua tasakaalustavat ja rahustavat atmosfääri ning toob kodusoojuse ja hubasuse mistahes ruumi.

Vanilla Noir on tumedat marmorit meenutav kvarts Supernatural kollektsioonist, mille luksuslikult mõjuvat eebenipuu värvi tausta läbivate vanillikarva kreemjate marmoriveenide muster annab materjalile julge ja isikupärase välimuse.

Symphony Grey on Supernatural kollektsiooni kvarts, mille hallil ja looduskivi meenutaval tekstuursel taustal looklevad diagonaalsed hõbedased triibud vahelduvad tumedamate loogete ja laikudega.

White Attica on looduslikust marmorist inspireeritud Supernatural-seeria kunstkivi, kombinatsioon peenetest tume- ja helehallidest veenidest, mis looklevad veatul pärlvalgel taustal.

Turbine Grey on kvartskivi, mille kujunduses vahelduvad hallid kivikeerised heledate ja tumedate veenide ning laikudega. Supernatural kollektsiooni materjal imiteerib looduslikule graniidile omast kivimassiivide liikumist ja struktuuri.

Woodlands on tumedat marmorit meenutav Supernatural-seeria kvarts, mille šokolaadi värvi taustal tantsivad heledad peenejoonelised veenid.

Dreamy Carrara (H-honed) on kuulsast Carrara marmorist inspireeritud lihvitud pinnatöötlusega kvartskivi Supernatural kollektsioonist. Siidvalgel taustal muutuva intensiivsusega looklevad peened sinakad ja helehallid jooned sümboliseerivad liikumist ja mõjuvad kui mustrisse talletatud hetk.

Statuario Nuvo on samuti valget marmorit meenutav kvarts, mille kreemjat heledat tausta täiendavad klassikalisele marmorile omased tumehallid ja pehmetes pruunides toonides veenid. Võrreldes teiste Supernatural kollektsiooni marmorimustriliste kvartsidega, on muster suurem.

Cloudburst Concrete (Rough) on helehall, peaaegu valge kvartskivi Metropolitan kollektsioonist.
Tekstuurne Rough viimistlus meenutab krobelise struktuuri poolest harjatud (B-brushed) kivi või ka näiteks krohvitud seina.

Rugged Concrete (Rough) on tumehall märja krohvi sarnane kvartskivi, mida täiendavad heledamad laigud. Metropolitan kollektsiooni tööstuslikku interjööri sobivate kunstkivide industriaalset välimust täiendab eriline Rough viimistlus, mis krobelise pinna tõttu meenutab harjatud (B-brushed) kivi.

Airy Concrete (Rough) on helehall, kuiva tsemendi värvi Metropolitan-seeria kvarts, mis eemalt meenutab robustselt silutud betoonpinda. Efekti täiendab Rough viimistlus, mis on kare ja teraline, harjatud (B-brushed) kivi moodi.

Excava (Rough) on beežikashall intensiivse mustriga kvarts Metropolitan kollektsioonist. Vasksed, roosteselt pruunikaspunakad ja oksüdeerunud jooned vaheldumas heledate laikude ja plekkidega annavad kivile efektse ja pilkuköitva välimuse. Karmi ja samal ajal modernset üldmuljet täiendab Rough viimistlus.

Oxidian (Rough) on tööstuslikku disaini pakkuva Metropolitan kollektsiooni pruunikashall kvarts, mille tintjalt tumedat tausta katab dramaatiline rooste-taoline efekt.

Adamina (Rough) on lihtsa viimistlusega kvarts Supernaturals kollektsioonist, mis meenutab kuldkollast düüni või tuulte poolt lihvitud liivakivi.

Black Tempal (Rough) on tumehalli taustaga kvartskivi, mida ilmestavad üle söestunud pinna voogavad heledad lubjasetete taolised triibud, nagu kaljusse kivistunud mineraalikihid. Metropolitan-seeria kvartsi värvimäng ühendab endas öise taeva, mis kohtub lainetava veega.

Empira White on veel üks looduskivi eeskujul valmistatud kvartskivi, mille kujundust on mõjutanud tõlgendus kuulsast valgest marmorist, selle pärlvalgest taustast ja iseloomulikust veenilisest mustrist.

Empira Black on tumedat marmorit meenutav kvartskivi, mis muudab mistahes ruumi luksuslikuks, alates kodusest köögist või vannitoast, kuni moodsate hotellide ja büroode vestibüülide ja banketisaalideni.

UUED:

Calacatta Nuvo kvartskivi disain peidab endas klassikalise Calacatta marmori hunnitut ilu. Laiad ja elegantsed hallid looked puhasvalgel taustal tõmbavad tähelepanu ja annavad interjöörile kordumatult kauni välimuse.

Taj Royale on õrnalt beežika varjundiga kvarts, mis meenutab paekivi. Piimakohvi värvi taustal kohtuvad soojad ja looduslikud toonid – pruunikad looked ja jooned ning helebeežid ja valged täpid ja laigukesed.

Riverlet on Classico kollektsiooni kvartskivi, mille õrnad peeneteralised merevaigutäpid muudavad valget pehmemaks ja soojemaks, andes sellele kuldselt valkjasbeežika varjundi.

Wyndigo on hele hallikasbeež (greige) kvartskivi Classico kollektsioonist, mis jäljendab looduse värve. Selle materjali muster on väga peeneteraline ja habras, nagu merevaht, mis kohtub tuulest ja liivast lihvitud rannakivikestega.

Darcrest on Supernatural kollektsiooni kvartskivi – salapäraselt lummaval tumedat tausta rikastavad pisikesed laigud ja setted, mis koos orgaanilise ookerpruuni ja mullaselt rohelise looriga mõjuvad nagu erosioon kivisel mäenõlval.

 

Vaata Granitopi pakutavate kivide valikut, tutvu peaaegu hooldusvaba kvartsi ja keraamika plusside ja miinustega ja arvuta, palju võiks maksma minna Sinu koju sobiv töötasapind!

Vaata materjale!

Tutvumishinnad Caesarstone’ile!

Vaid augusti lõpuni on kõik Caesarstone’i kvartsist töötasapinnad 20% soodsamad. Soodustus kehtib kogu tellimusele.

  • Pakkumine (-20% kogu tellimuselt) kehtib vaid Caesarstone’i töötasapinna tellimustele, mis on esitatud ajavahemikus 01.04.2024 – 31.08.2024 ning mille eest on tasutud vastavalt tellimuses märgitud maksetähtajale.
  • Pakkumine kehtib vaid koos paigaldus- ja mõõtmisteenusega tehtud tellimustele.
  • Pakkumist ei ole võimalik vahetada rahaks või muuks soodustuseks.
  • Pakkumine kehtib nii era- kui ka juriidilistele isikutele.
  • Granitop jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi muuta ning kampaania peatada või seda muuta seadusega lubatud piirides, teavitades sellest kliente veebilehel avaldatud asjakohase infoga.

 

Kvartskivi

Uued kivid – töötasapinna materjalide valik täienes!

Mis värvi tasapind valida?