Caesarstone -20%
Vaata!
Kvaliteetne vannituba pikkadeks aastateks

Kvaliteetne vannituba pikkadeks aastateks

Kui eluruumides armastatakse vaheldust ning tihti värskendatakse nii seinavärvi, tapeete kui ka muid sisekujunduselemente ja mööblit, siis vannituba on selline ruum, mille remonti keegi pikisilmi ei oota. Põhjus selleks on lihtne – vannitoaremont kipub olema kulukas, tülikas ning väga tolmune töö, mis elanike elu häirib. Seetõttu on tähtis vannitoa remont teha kvaliteetsete materjalidega, mis niipea vahetamist ei vaja. Ka kiiresti kaduvate trendide järgimine pole vannitoas omal kohal – pigem tasuks eelistada ajatut klassikat, mille väärtus püsib ja millest ära ei tüdine.

Vannitoas eelista vastupidavaid materjale

Vannituba on kodus kõige niiskem koht, kus nii mööblile kui ka põrandatele-seintele kehtivad teistsugused nõuded kui muudes ruumides. Kui elutoas spoonitud või puidust kapp vabalt aastaid vastu peab, siis vannitoa niiskuses jääb puit- või laminaatmööbli eluiga märksa lühemaks. Kui seinte ning põrandate katteks valitakse pesuruumi enamasti keraamilised plaadid, siis töötasapindade puhul on heaks valikuks marmor, graniit või kvartskivi, mis on tuntud kui niiskuskindlad materjalid. Kivist pindu on ka äärmiselt kerge puhastada ja hooldada, et vannituba näeks alati välja värske ja kaunis.

KIVIMATERJALIDE EDETABEL

Jura Grey
Bianco Carrara C
Mystery White
Noble Ivory White
Noble Concrete Grey
Nero Assoluto
Noble Carrara
Noble Supreme White
Steel Grey
Viscount White

Noble Carrara kvarts

Klassikalised lahendused väikese vimkaga

Kuna vannituba ei ole ruum, mida sooviksime ülemäära tihti värskendada ja remontida, kasutatakse seal enamasti heledaid ja valgeid toone, mis on turvaline valik vannitoa puhul. Paljud kodukujundajad kipuvad siiski tahtma midagi erilisemat ja ainulaadsemat. Neile soovitavad sisekujundajad tuua sisse kontrasti mõne põnevama tooni või ebastandardse kujundusega plaatidega.
Populaarsust on kogumas rombi ja hulktahuka kujulised plaadid, mis tavaliste nelinurksete plaatide kõrval vaheldust pakuvad. Unustusse ei ole vajunud ka mosaiikplaadid, mille tasakaalustamiseks sobib kasutada suuri looduslikke kivipindu. Töötasapind, kraani ja vanni ümbrus ongi üks võimalus, kuidas värvi ja mustreid vannituppa tuua. Nii graniit, marmor kui kvartskivi pakuvad laia valikut erinevates toonides ja mustrites, mis ideaalselt täiustavad klassikalisi heledaid pesuruumiseinu ja tumedaid põrandaid.

Vaata materjale!
Absolute White kvarts
Noble Olympost Mist kvarts

Vannituba olgu pigem lage ning minimalistik

Ehkki vannituppa kipub kogunema palju vajalikke asju, soovitatakse sisekujundajate poolt hoida siiski minimalistlikku joont. Nii sobib vannituppa suurepäraselt üks massiivne kapp, mis kõik vajalikud asjad mahutama peaks. Muidugi võib kraanikausi all või seinal olla ka piisavalt riiuleid, et kaunist kivist töötasapinda pudelite-potsikute ja teiste asjadega mitte üle kuhjata.
Hea valik vannituppa on asetada riiulile punutud korvid, kuhu esmavajalikud asjad sorteerida, et need kiiresti üles leiaks ja pesuvahendid töötasapinnal silma ei riivaks.

Vannitoaremonti ei võeta ette ülemäära tihti, seega tasuks valida võimalikult vastupidavad ning ajatu disainiga materjalid, et ruum näeks kaua välja värske ja uus.  Investeerides kodu ümberehitusprojekti, soovite veenduda, et tulemused mitte ainult ei meeldiks teile, vaid annaksid teie kodule lisaväärtuse ja säästaksid teie raha. Ideaalsed materjalid selleks on marmor, graniit ja kvartskivi, mille eluiga ulatub aastakümnetesse ja mida on kerge hooldada. Uuri võimalusi ja arvuta välja soovitud kiviplaadi hind!

Majapidamisruumi planeerimine

Mugav ja trendikas vannituba

Granitopist tellimine – kiire ja mugav!

Bianco Carrara C marmor
Nero Assoluto graniit
Noble Supreme White kvarts
Crystal Calacatta Silva

Colonial White

Hinnakalkulaator