Caesarstone -20%
Vaata!
Granitopist tellimine – kiire ja mugav!

Granitopist tellimine – kiire ja mugav!

Granitopist töötasapindade tellimise üks plusse on võimalus meie kodulehel arvutada välja materjali ja paigalduse hind. Planeerimise juures tuleb köögi renoveerijale appi hinnakalkulaator, mis võimaldab mõne minutiga valida välja eelistatud tasapinna materjali, selle värvi ja paksuse, sisestada mõõdud ja hinnata, kui palju töötasapind maksma läheb.


Illustreerivate ja abistavate piltidega varustatud hinnakalkulaator võtab arvesse iga detaili, alustades materjali värvist ja köögi kujust, ning lõpetades avadega, servade pikkuste ja viimistlusvõimalustega. Andmete põhjal hindab kalkulaator pärast piirkonna valikut töö hinna (asukoha sisestamine on vajalik transpordikulude arvutamiseks). Kuna Granitop ei keskendu ainult tellimuse võimalikult kiirele täitmisele, vaid peab oluliseks, et kogu tööprotsess ja lõpptulemus vastaks kliendi soovidele ning sobituks tellija kodu iseärasustega, soovitame kohtuda meie kogenud tehnikutega. See tagab, et kõik mõõdud saaks veatud ja köögi kivist tasapind selline, mille üle võib aastaid või isegi aastakümneid uhkust tunda!

KIVIMATERJALIDE EDETABEL

Jura Grey
Bianco Carrara C
Mystery White
Noble Ivory White
Noble Concrete Grey
Nero Assoluto
Noble Carrara
Noble Supreme White
Steel Grey
Viscount White

Kui ligikaudne hind on teada, on võimalus täidetud hinnakalkulatsioon saata päringuna Granitopi kliendihaldurile. Kiire teenindus tähendab, et reeglina on võimalik Granitopi mõõdistajaga kohtuda orienteeruvalt nädala jooksul ning uuest töötasapinnast saab rõõmu tunda juba mõne nädala möödudes.
Granitopist on võimalik tellida paljudest erinevatest kividest töötasapindu ja kõik materjalid ei ole laokaup. Erisoovide ilmnemisel või valides kivimaterjali, mida meil ei ole laos varuks, võib minna natuke kauem, kuid kindlasti anname endast parima, et remondiperiood liiga pikale ei veniks.

Vaata materjale!

Bianco Carrara C

Luksuslik taaskasutus

Ideid väiksema köögi jaoks

Lastesõbraliku köögi planeerimine

Terratso – kunstkivi töötasapinna materjalina

Eritellimusel valmistatud eksklusiivsed kivitasapinnad

Crystal Calacatta kvarts

Valge marmori mitu nägu – iga looduskivist valmistatud töötasapind on eriline!

Üks kaunim ja luksuslikum töötasapindade valmistamise materjalidest on valge marmor. Marmorist töötasapinnad on põhjamaades väga ihaldatud ja nõutud, ehkki võrreldes näiteks graniidi või kvartskiviga on tegemist pisut rohkem hoolt nõudva materjaliga.
Valge marmor Bianco Carrara C on pärit Itaaliast, Carrarast, mis on üks vanemaid järjepidevalt arenenud tööstuspiirkondi maailmas. Marmorit on seal kaevandatud juba üle 2000 aasta ning kuskilt ei paista, et omanäoline kivimaterjal populaarsust kaotaks. Pigem on märgata nõudluse üha kiirenevat kasvu.
Granitopis püüame teha kõik, et iga meie klient saaks kuningliku kohtlemise osaliseks. Meil on kaevandustes oma koostööpartnerid, kes tagavad materjali kvaliteedi ja hoolitsevad, et Granitopil oleks alati piisavalt tagavaraks seda suursugust ja kuulsusrikka ajalooga kivi. Marmori valimine ja sortimine algab juba kaevanduses ning selle taga on sajanditega isalt pojale edasi antud kogemused. Traditsioonid ja teadmised aitavad kohalikel spetsialistidel vahet teha, mis sordist või kvaliteediklassist marmoriga on tegu, kuid kindlasti ei suuda isegi parimad marmoritundjad kuidagi mõjutada kivi värvi või hallikasvalgel taustal looklevate-voolavate joonte paksust ja suunda. Nii võib tõdeda, et marmori ainulaadse mustri eest tuleb tänada loodust.

Bianco Carrara C kök vit marmor stenskiva Bianco Carrara C

Granitopi kivimeistrid kasutavad kõiki oma oskusi, et marmorist töötasapind oleks laitmatu välimusega ja detailid täiuslikult kokku sobituks. Suuremaid kööke valmistades ja tasapinda taustakiviga klapitades püüame kasutada sama või järgnevaid kiviplaate (slab´e). Nii on jooneline muster sarnasem ja üleminekud ning liitekohad ei jää silma riivama. Mustrit me siiski ka muuta ei saa, kiviplaate Granitop üle ei värvi ega veene juurde ei joonista. Maitsed on erinevad, nagu on erinev iga marmorist valmistatud köök. Mõni klient eelistab tihedama mustriga marmorit, teine soovib tumedamat kivi ja kurdab, et taust on liiga valge… Kui tahta täiesti kindel olla selles, milline on lõpptulemus, on võib-olla mõistlikum kasutada kunstkivi. Kvartskivi jooned on looduskivi imitatsioon, kuid muster on inimese looming ehk tootmisel praktiliselt muutumatu.

Valget marmorit on meil alati laos varuks ja võimaluse korral arvestame kõiki erisoove, isegi kui meie enda kivimeistritel on kiviplaadist töötasapinna lõikamisest ja kokkusobitamisest kliendist erinev arvamus. Kivi kulu võib aga kliendi näpunäiteid järgides olla tavapärasest suurem ning eksklusiivsema maitsega või nõudlikuma kliendi tellimus osutuda kallimaks kui esialgses hinnakalkulatsioonis pakutav.

Selleks, et kodus töötasapind korralik ning kaunis püsiks, on kindlasti oluline kasutada kivikaitsevahendit. Poleeritud marmor ei ole plekkide suhtes nii vastuvõtlik ja tundlik kui lihvitud marmor, ka on seda kindlasti hõlpsam puhastada. Võimalusel tuleks marmorilt eemaldada plekid kohe tekkimise hetkel, kui need on veel värsked. Nii võib hoida marmorist töötasapinna ilusana, puhtana ning uueväärsena pikka aega.

Valge marmor on köögi töötasapinnana väga hea võimalus, mille abil oma kodu ning sisustus luksuslikuks muuta. Kui marmorist kööki täiendada teiste pilkupüüdvate detailidega, võib iga koduomanik jõuda endale meelepärase tulemuseni. Seetõttu pakub Granitop lisaks töötasapindade tellimise võimalusele ka kivitasapinnaga sobivaid kvaliteetseid köögivalamuid, samuti hulgaliselt erineva ning põneva disainiga segisteid ja seebipumpasid.

Sisekujunduse üks olulisi aspekte on see, et ruumis kus me viibime, oleks meil mugav, meeldiv ja turvaline olla. Mida heledam on töötasapinna kivi värv, seda avaram tundub ruum. Mida puhtam ja kaunim on köök – kodu süda – seda rohkem on sellises ruumis tunda ka emotsionaalset soojust.
Proovi hinnakalkulaatorit, uuri meie blogi ja küsi Granitopi spetsialistidelt, kuidas unistuste koduni jõuda!

Näiteid valge marmori Bianco Carrara C kiviplaatidest:
slab´ide värv võib varieeruda valgest hallini, joonte (veenide) laius ja muster ei ole kunagi ühesugune!