Caesarstone -20%
Vaata!
Crystal Calacatta kvarts

Crystal Calacatta kvarts

Alles üsna hiljuti, 2018. aasta kevadsuvel turule tulnud uued materjalid võeti klientide ja sisekujundajate poolt hästi vastu! Tänaseks on rõõm täienenud materjalivalikust jõudnud paljude klientide köökidesse ja vannitubadesse!

Crystal Calacatta Silva kvarts

Tuntud ja armastatud – Calacatta marmori suursugune ilu

Kuulsa Calacatta marmori pilkupüüdev ja jõuline muster on imetlust äratanud juba aastatuhandeid. Mida iseloomulikum ja silmatorkavam on kivi muster, seda keerulisem on jooni kokku sobitada liitekohtades, eriti nurkades. Kohtades, kus töötasapind jätkub püstisena (vertikaalselt), kas siis taustakivina või näiteks köögisaare küljel.

Tänu moodsatele masinatele võimalik kivi lõigata täpsusega 1/10 millimeetrit ning mitmed arvutiprogrammid aitavad näha valmistatavat objekti kõikidelt külgedelt isegi veel enne esimest saagimist. Kõigest sellest on siiski vähe kasu, kui looduse tahtel ka kahel järjestikusel marmoriplaadil muster erinev on.

Crystal Calacatta Silva

Peegelefekt, liblikatiivad ja bookmatch

Looduskivide puhul on iga kiviplokist lõigatud slab ehk kivitahvel pisut teistsuguse mustriga. Ka paari sentimeetri ulatuses jooned varieeruvad – see tähendab, et täiuslikku peegel-efekti saavutada on marmorist või graniidist köögi või vannitoa puhul keeruline. Looduskivist liblikatiibadena korduva mustriga tasapindu valmistada on raske ning materjalikadu võib olla tavapärasest palju suurem, mis mõjutab paratamatult ka maksumust.

Crystal Calacatta Silva bookmatch
Crystal Calacatta Amnis bookmatch

Kauni lahenduseni jõudmisel tulevad appi kunstkivi tootjad, kelle kvartskivid on loodud juba tootmishetkel mustrilise sobitamise põhimõtet arvestades. Nii on Crystal Calacatta Silva ja Crystal Calacatta Amnis saadaval nii vasak- kui parempoolse plaadina. Identsed ja peegelduva mustriga – tulemus, mis ühendab endas kvartskivi tehnilised omadused ja looduskivi välimuse.

Vaata materjale!
Crystal Calacatta Amnis kvarts

Kunstkivi vastupidavus pluss kuulsa Calacatta marmori ilu

Marmor on teadupärast kividest üks õrnemaid. Kvartskivi jällegi on kunstlikult valmistatud inimese poolt. Kvarts on tehtud looduslikest komponentidest, kuid tugev, vastupidav ja vähepoorne, mis muudab kvartskivist valmistatud tööpinna peaaegu hooldusvabaks. Vastupidavus, mugavus ja muutumatu muster ongi kvartskivi kasvava populaarsuse põhjused. Kvartskivi koosneb 90% ulatuses naturaalsest kivist, ülejäänu moodustavad liim, värvained ja tehnilisi omadusi parandavad lisandid.

Crystal Calacatta Silva

Kui sellist nullilähedase veeimavuskoefitsendiga tugevust ja määrdumiskindlust täiendab looduskivi ilu, mida siis veel soovida!?
Küsi oma vannituppa või kööki sobivat lahendust Granitopi spetsialistidelt!

Hinnakalkulaator

Eritellimusel valmistatud eksklusiivsed kivitasapinnad

Kvartskivi

Mis värvi tasapind valida?

Crystal Calacatta Silva kvartskivist tasapind perfektsionisti köögis