Valitud materjalid -50%
Vaata!
Pühadeaja eripakkumine: -10% kogu tellimuselt ja tasuta mõõdistamine!

Pühadeaja eripakkumine: -10% kogu tellimuselt ja tasuta mõõdistamine!

Aasta lõpp on imeline aeg, mil sätime kodud pühaderüüsse ja valmistume pidulikeks hetkedeks koos oma sõprade ja perekonnaga. Anna sel aastal oma kodule eriti kaunis sära, ja telli uus ning vastupidav kivist töötasapind Granitopist!

Saabuva aastalõpu puhul oleme välja tulnud suurepärase eripakkumisega, mis kehtib kõikidele materjalidele Granitopi laias tootevalikus.

Noble Areti Bianco

Vaid 31. detsembrini saad 10% soodustust kogu töötasapinna tellimuselt – pole vahet, kas valid oma kööki loodusliku graniidi, paekivi, marmori või hoopis põneva mustriga kvartsi või keraamika.

Vaata materjale!

Kuna soodustus laieneb kogu tellimusele, siis on see imeline võimalus, et soetada koos töötasapinnaga ka kvaliteetne Blanco valamu, segisti ja seebipump ning loomulikult saad ka tasapinna töötluselt, paigalduselt ja transpordilt 10% allahindlust. Kõigele lisaks on 1. kuni 31. detsembrini tehtud tellimuste puhul köögi mõõdistamine täiesti tasuta!

Ära jäta seda võimalust kasutamata ning leia meie laiast tootevalikust just selline töötasapind, mis vastab Sinu ootustele ja sobib Sinu koju kui valatult. Kivist töötasapind on suurepärane kingitus, millest jagub rõõmu aastateks.

Vajuta siia, et näha kõiki töötasapindasid.

  • Pakkumine (-10% kogu tellimuselt ning tasuta mõõdistamine) kehtib vaid tellimustele, mis on esitatud ajavahemikus 1.12.2023 – 31.12.2023 ning mille eest on tasutud vastavalt tellimuses märgitud maksetähtajale.
  • Pakkumist ei saa kombineerida teiste soodustustega.
  • Pakkumist ei ole võimalik vahetada rahaks või muuks soodustuseks.
  • Pakkumine kehtib nii era- kui ka juriidilistele isikutele.
  • Granitop jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi muuta ning kampaania peatada või seda muuta seadusega lubatud piirides, teavitades sellest kliente veebilehel avaldatud asjakohase infoga.
Starlight Black

Populaarsed materjalid


Vaata Granitopi pakutavate kivide valikut, tutvu peaaegu hooldusvaba kvartsi ja keraamika plusside ja miinustega ja arvuta, palju võiks maksma minna Sinu koju sobiv töötasapind!
Kui oled unistuste köögi juba valmis saanud ja tahad rääkida oma lugu, võta palun meiega ühendust või lisa arvustus ja fotod meie Facebooki või Google´i kontole.

Hinnakalkulaator
Noble Carrara