Caesarstone -20%
Vaata!
Parimad valikud sünnivad tootja ja kliendi koostöös!

Parimad valikud sünnivad tootja ja kliendi koostöös!

Pärast Põhjamaade suurimat ehitusmessi on Granitopi meeskond täis uut hingamist ja entusiasmi. Messidel osalemine on kasulik mitmel põhjusel ja võidavad sellest mõlemad osapooled – nii töötasapinna tellija kui ka tootja.

Isiklik kontakt, suhtlemine ning kliendile sobiva lahenduse leidmine paneb iga kivimeistri silmad särama. Pole ju midagi paremat sellest, kui klient saab graniidist, marmorist või kvartskivist töötasapinna näidistega tutvuda, leiab konsultatsiooni käigus enda koju sobiva lahenduse ning kiidab kvaliteeti ka oma sõpradele. See on parem kui ükskõik mis blogis või leheveergudel ilmunud reklaamnupuke.

Trendid-trendid-trendid!

Nagu mujalgi, toimuvad jätkuvad muutused ka töötasapindade, sisekujunduse, kivitöötluse ja köögimööbli valdkonnas. Vahetuvad lemmikmaterjalid, kaevandustest pakutakse uusi ja huvitavaid kive, täieneb valamute ja segistite mudelivalik. Kuna konkurents on tihe, tahab igaüks pakkuda parimat ja kaunimat valikut, mis vastab ka kõige nõudlikuma kliendi maitsele. Nii püüame messidel väljas olla uudistoodetega ning kindlasti näidata ka oskusi, mille poolest Granitopi kivimeistrid nii kuulsad on. Selle aasta üks tooteuudiseid on Nivito valamute ja segistite valik, mis üllatuvad oma stiilipuhtuse ja julgete värvitoonidega. Mattmust kuldsete detailidega, pronksjas või vasekarva segisti on kahtlemata igasse kööki sobiv pilgupüüdja ning see annab kivist tasapinnale šiki ja luksusliku aktsendi. Tagasihoidlikuma stiili eelistajad võivad aga lemmiku leida roostevabade valamute ja segistite valikust, mille metalselt lihtne ja klassikaline disain kunagi alt ei vea.

Vaata valamuid!

Oma silm on kuningas

Ehkki messidel osalemine on meie lemmikviis suhelda klientidega silmast-silma, näidata huvitavaid lahendusi ja arutada toodete üle, ei ole paratamatult kõigil aega ega mahti messe külastada. Kindlasti soovitame me enne toote tellimist astuda läbi Granitopi stuudiost või mõne meie edasimüüja või sisearhitekti esindusest, sest kivist töötasapind jääb teie kööki või vannituba kaunistama veel pikkadeks-pikkadeks aastateks ning selle valimist ei tohiks jätta juhuse hooleks.
Kui aga eelistate pigem oma koduses keskkonnas katsetada, milline kivi kõige paremini ülejäänud ruumiga harmoneeruks, saab kivinäidised mugavalt ka koju tellida ning terve perekonnaga koos otsustada, mis teie vajadustele ning ilumeelele parim valik on.

Classic Calacatta (Fotod: Trädesign i Tranås)

Teeme valimise ja tellimise lihtsaks!

Granitopi kodulehel oleme hoidnud tootevaliku puhta ja selgena – ei mingit üleliigset müra. Valida on graniidist, marmorist, paekivist ja kvartskivist töötasapindade vahel, mis on naturaalsetes toonides, sobides nii moodsasse interjööri kui ka näiteks looduslähedasse talumajja. Heledama pinnaga kivid lisavad kööki puhtust ja avarust, läikivmust poleeritud tasapind ajatut elegantsi, ning erilisemaid toone eelistavatele klientidele sobib kindlasti midagi kunstkivide valikust, või… miks mitte, näiteks hoopis suursugune smaragdroheline marmor Verde Guatemala? 


Lisaks tasub juba tööpinda planeerides selle juurde valida sobiv valamu. Olgu see siis kas klassikaliselt hall ja metalne, roostevabast terasest või graniidiseguse kattega Silgranit materjalist. Lisades komplektile veel segisti, saate täiesti omanäolise koosluse, mis niigi erilise kodu südame – köögi – veelgi rohkem teie perele sobivaks muudab.

Meie moto – klient on kuningas

Kui kliendiga koostöös on sobiv töötasapinna materjal, kivi värvitoon ning vajalikud lisad välja valitud, tuleme kiirelt teie köögitasapinda üle mõõtma ning siis saab vajadusel tellimust muuta ja täiustada. Tihtipeale tulevadki parimad mõtted just omavahel suheldes, sest oleme paigaldanud sadu töötasapindu ja oskame olla toeks väärt nõuga, mis omavahel kõige paremini sobib.

Vaata materjale!

Kui kõik on kokku lepitud, mõõdetud, läbi arutatud ning tellimus töösse antud, on hiljemalt kahe nädala pärast tasapind paigas ja valmis teid teenima pikki aastaid. Kivist tasapinnaga võib olla kindel, et moest stiilne klassika kindlasti ei lähe, ent kui vajad värskendust – miks mitte vahetada välja näiteks segisti või valamu millegi julgema vastu? Ning jälle on köök nagu uus!

Kui tahad saada paremat ülevaadet, palju unistuste köök maksma võiks minna, proovi meie hinnakalkulaatorit. Siin saad enne tellimist ise kiirelt välja arvutada, milline materjal kõige paremini eelarvesse mahub.

 

Nipid, kuidas luua vajadustele vastav köök, mis teenib sind aastaid

Aastakümneid kestev kivitasapind

Kivist töötasapind – rohkem lahendusi, kui arvad!

 

Hinnakalkulaator