Caesarstone -20%
Vaata!
Kivist töötasapind – rohkem lahendusi, kui arvad!

Kivist töötasapind – rohkem lahendusi, kui arvad!

Graniidist, marmorist ja kvartskivist töötasapinnad on esindusliku välimusega, neid on kerge hooldada ning kivipinnad sobivad nii moodsasse disainerikööki kui ka klassikalisse interjööri. Parima tulemuse saavutamiseks on hea teada kõiki võimalusi, mida nende ainulaadsete materjalide kasutamine pakub.

Graniit on üks vastupidavamaid ja kaunimaid ehitusmaterjale, aga mõnikord võib huvilisi hirmutada kivi kaal ja hind – kas minu mööbel peab vastu? Sama mõeldakse sageli ka marmori ja kvartskivi kohta. Kuid mida massiivsem ja toekam on töötasapind köögis või vannitoas, seda väärikamalt see mõjub. Muretsemiseks pole põhjust – iga standardne mööblilahendus võimaldab kasutada kivi ja meie eksperdid oskavad alati anda oma hinnangu konstruktsioonide tugevuse osas.

Üheks viisiks kivipindasid esile tuua ja rõhutada on taustakivi, servaliistu või aknalaudade kasutamine. Terviklahendusena planeeritud köök, vannituba või kontor rõõmustab vaataja silma aastakümneid ja tõstab kindlasti ka kinnisvara väärtust.

Blue in the Night graniit

Kaasaegne tehnoloogia võimaldab lõigata ja töödelda kivi täpselt ning kvaliteetselt. Granitopis kasutame me tööpindade mõõtu lõikamiseks masinaid, mille täpsus on 1/10 mm ja see tähendab, et kivide liitekohad on peaaegu märkamatud. Tööpinna esiserva liimimine eerungis jätab mulje massiivsest kiviplokist, ehkki valmistamiseks on kasutatud õhukest kivimaterjali. Tegemist on efektse lahendusega, mis pole mööbli jaoks liiga raske ega ka liiga kallis.

Steel Grey graniit

Lihtsa servaliistuga võib tekitada mulje palju paksemast materjalist. Kui horisontaalne tööpind saab vertikaalse külje on tulemuseks lahendus, mis on nii kaunis kui ka funktsionaalne. Plaadist jala valmistamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi – kombineerida võib 2 cm tööpinna ja 3 cm materjalist külje täisnurkset ühendust. Plaati võib aga lõigata ka diagonaalselt ja sama paksusega materjalist, et tulemuseks oleks mustri voolav ja sujuv üleminek pealispinnalt esiservale.

Kööginurka planeerides mõtle ka taustakivi võimalusele! Värvitud või plaaditud sein on samuti kena, kuid töötasapinna üleminekul seinale võib tulemuseks olla unikaalne ja harmooniline tervik. Lahendus, mis mõjub luksuslikult nagu tõelises palees ja toob kivipinnad sisustuselemendina eriti hästi esile.

Vaata materjale!
Kvartskivist seintega duširuum

Mööblist välja ulatuva töötasapinna toetamiseks sobib ka samast materjalist otsapaneel, mille paksus võib olla alates 4 sentimeetrist kuni mitmekümne sentimeetri paksuse võimsa sambani.

Noble Carrara kvartskivist tasapind

Ajaloolise väärtusega hoones asuvat kodu renoveerides tasub tähelepanu pöörata ka aknalaudadele, treppidele ja kaminale. Vähetähtsaid detaile ei ole ja peaaegu kõik on võimalik, piiriks on vaid Sinu fantaasia.

Küsi kohe parimat lahendust oma kodule meie spetsialistidelt ning võid kindel olla, et aitame Sinu unistused teoks teha!

Nipid, kuidas luua vajadustele vastav köök, mis teenib sind aastaid

Aastakümneid kestev kivitasapind

Parimad valikud sünnivad tootja ja kliendi koostöös!

Materjali valikust sõltub töötasapinna eluiga ja välimus

Telli omale köögitasapind ja saad kingituseks uued aknalauad!

Hinnakalkulaator