Valitud materjalid -50%
Vaata!
Kõik graniidist töötasapinnad nüüd -10%

Kõik graniidist töötasapinnad nüüd -10%

Granitopis on kuni 31. märtsini kõik graniidist töötasapinnad 10% soodsamad! Kuna soodustus laieneb kogu tellimusele, siis saad allahindlust ka kõikidelt meie teenustelt ning lisatoodetelt nagu näiteks segistid, valamud ja seebipumbad, mille tellid Granitopist oma uue graniidist töötasapinna juurde. Tutvu meie laia tootevalikuga juba täna ja leia endale uus unelmate töötasapind!

Graniidist töötasapinnad

Graniit on kahtlemata üks meie kõige populaarsemaid materjale ja selleks on mitu väga head põhjust:

 • Tegemist on loodusliku materjaliga, mille mustrid pakuvad tõelist silmailu.
 • Graniit on vastupidav nii kulumisele, niiskusele kui ka kuumusele.
 • Isikupärane ja kordumatu – graniidi kui loodusliku kivi muster on kordumatu ja see tähendab, et iga graniidist tasapind on justkui ainulaadne kunstiteos.
 • Graniit on äärmiselt tugev materjal (suhteline kõvadus 7 Mohsi skaalal) ning on seetõttu vastupidav kriimude suhtes.
 • Lihtne puhastada – igapäevase puhtuse hoidmiseks piisab vaid niiskest lapist ja vajadusel nõudepesuvahendi kasutamisest.

Töötasapinna tellimine on ülimalt lihtne! Selleks järgi neid samme:

 1. Leia endale meelepärane materjal. Vajuta siia, et näha meie graniidist töötasapindasid.
 2. Võta ühendust Granitopi spetsialistiga, kes vastab kõikidele küsimustele ja koostab Sulle personaalse hinnapakkumise. Vajuta siia, et näha meie kontakte.
 3. Meie spetsialist lepib Sinuga kokku järgmised sammud. Pea meeles, et köögi mõõdistamisest kuni tasapinna paigaldamiseni kulub vaid 2 nädalat.

Kui Sa oled meelepärase materjali juba välja valinud ja omad head ülevaadet oma soovidest (tasapinna mõõdud, paksus, servaviimistlus, avade arv, valamu ja pliidi paigaldusviis jms.), siis kasuta meie hinnakalkulaatorit, et teada saada oma uue tasapinna eeldatav maksumus. Kui pakkumine sulle sobib, siis jäta meile oma kontaktandmed, misjärel võtame Sinuga peagi ühendust!

Arvuta töötasapinna hind

Kampaania tingimused

 • Pakkumine (-10% kogu tellimuselt) kehtib vaid graniidist töötasapinna tellimustele, mis on esitatud ajavahemikus 14.02.2024 – 31.03.2024 ning mille eest on tasutud vastavalt tellimuses märgitud maksetähtajale.
 • Pakkumist ei saa kombineerida teiste soodustustega.
 • Pakkumist ei ole võimalik vahetada rahaks või muuks soodustuseks.
 • Pakkumine kehtib nii era- kui ka juriidilistele isikutele.
 • Granitop jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi muuta ning kampaania peatada või seda muuta seadusega lubatud piirides, teavitades sellest kliente veebilehel avaldatud asjakohase infoga.