Caesarstone -20%
Vaata!
Eripakkumine!

Eripakkumine!

Allahindlus!

Lihvitud paekivi Azul Bateige (20/30 mm) ja poleeritud kvartskivi Harmonia Dolomites (30 mm) poole soodsama hinnaga!

Pakkumine – 50% kehtib kuni kaupa jätkub.

Harmonia Dolomites kvartskivi

Granitop töötab edasi!

COVID-19 viiruse levimise piiramiseks on mitmetes riikides kehtestatud eriolukord ja reeglid, ning see mõjutab pisut ka Granitopi tööd.
Meie põhieesmärgiks on varasematest kokkulepetest kinni pidada ja tagada klientidele võimalikult kvaliteetne ja sujuv teenindus. Nüüd, mil paljud viibivad rohkem kodus, on eriti tähtis, et remont ei viibiks ja meie kliendid võiks uuest töötasapinnast rõõmu tunda võimalikult kiiresti!

Mida on kriisist tulenevalt oluline teada?

* Granitopi tehas ja tootmismeeskond töötavad tavapärase graafiku järgi. Kuni liikumispiiranguid ei ole, jõuavad mõõtjad-paigaldajad kohale kokkulepitud ajal.

* Transpordi- ja paigaldusteenused on tagatud, kuna Granitopi paigaldusmeeskonnad asuvad enamasti sihtriigis ega reisi üle piiri.

* Oleme korraldanud oma kontoritöö viisil, et peatada viiruse levik ja kaitsta töötajate ning klientide tervist. Kogu klienditeeninduse osakond töötab kodukontorist, füüsilised kohtumised on viidud miinimumini, koolitused ja muud üritused on edasi lükatud.

* Mõõtjate paigaldajatega kohtudes palume vältida lähikontakti ja kätlemist, samuti soovitame pesta tavapärasest tihemini käsi ja kasutada desinfitseerimisvahendeid (nagu seda teevad Granitopi töötajad).

* Suhtleme Teiega hea meelega e-posti ja telefoni teel, vajadusel ka Skype’i või videokõnesid kasutades.

Võimalikest muudatustest tulevikus, mis puudutavad Granitopi töötasapindade tootmist, müüki ja paigaldust, teatatakse eraldi.

Jõudu ja tervist soovides
Granitop