Valitud materjalid -50%
Vaata!
Blanco valamute kampaania

Blanco valamute kampaania

Blanco valamu 30% soodsamalt, kui tellid meilt uue töötasapinna!

Tee Granitopist vähemalt 1500€ suurune töötasapinna tellimus, sest nii saad kvaliteetse Blanco valamu 30% soodsamalt. Pakkumine kehtib 01.08.2023 – 30.09.2023. Soodustus laieneb kõikidele Granitopi põhivalikus olevatele Blanco valamutele.
Täienda oma uut kivist töötasapinda kauakestva ja kvaliteetse valamuga! Granitopist leiad laias valikus valamuid tunnustatud Saksa brändilt Blanco. Pakume nii roostevabast terasest valamuid kui ka eriti silmapaistvaid Silgranit valamuid, mis on saadaval erinevates värvitoonides ning mida on äärmiselt lihtne hooldada.

Blanco Etagon 500-U

Miks tellida kivist töötasapind just Granitopist?

·      Personaalne teenindus – meie töötasapinnad valmivad tellimustööna vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Nõustame, juhendame ja selgitame, et valmistada ideaalne tasapind igale kliendile – olgu tegu suure või väikese köögiga.
·      Tipptasemel kvaliteet – kõik Granitopi töötasapinnad valmivad meie oma tehases. Niimoodi kontrollime tootmisprotsessi kõiki etappe ja tagame tasapindade laitmatu kvaliteedi.
·      Suur tootevalik – Granitopist leiad laias valikus loodus- ja tehiskive maailma parimatelt brändidelt. Sortimendi koostamisel oleme lähtunud oma pikaaegsest kogemusest ning klientidele pakume vaid selliseid materjale, mis vastavad meie rangetele kvaliteedinõuetele.
·      Täisteenus – oleme Sinu jaoks olemas alates esimesest konsultatsioonist kuni tasapinna paigalduseni, mida teostavad meie koolitatud ja kogenud meistrid. Sa ei pea muretsema tasapinna transpordi ega õigete mõõtude pärast, kuna kõige selle eest kanname hoolt meie.
·      Oleme veendunud oma toodete kõrges kvaliteedis, mistõttu anname kõikidele töötasapindadele 5-aastase garantii.

Blanco Subline 700 U

Kampaania tingimused

 • Pakkumine (-30% allahindlus valamu tavahinnast) kehtib kõikidele Granitopi põhisortimendis olevatele Blanco valamutele. Tutvu kampaaniatoodetega siin.
 • Pakkumine kehtib tasapinna ja Granitop OÜ poolt pakutavate teenustega (mõõdistamine, transport ja paigaldus) tellimustele, mille summa on vähemalt 1500€ ilma käibemaksuta.
 • Tellimuse summa sisaldab kõiki Granitopi poolt pakutavaid tooteid (mh. töötasapinnad, valamud, segistid, seebipumbad) ja teenuseid (mh. mõõdistamine, tööpinna töötlemine, transport ja paigaldus), mis on seotud konkreetse tellimusega.
 • Tellimuse summaks loetakse maksmisele kuuluvat summat, millest on maha arvatud kampaania korras rakendatav valamu allahindlus (-30% valamu tavahinnast) ja muud võimalikud soodustused.
 • Pakkumist on võimalik kasutada vaid ühe korra tellimuse kohta.
 • Pakkumine kehtib ühele valamule tellimuse kohta, kuid iga täiendav 1500€ annab täiendavalt õiguse ühe allahindlusega valamu ostmiseks. Näide: tellimus summas 4000€ annab õiguse kahe allahindlusega valamu ostmiseks.
 • Pakkumine kehtib vaid koos paigaldus- ja mõõtmisteenusega tehtud tellimustele.
 • Pakkumist ei saa kombineerida teiste soodustustega.
 • Pakkumist ei ole võimalik vahetada rahaks või muuks soodustuseks.
 • Pakkumine kehtib nii era- kui ka juriidilistele isikutele.
 • Pakkumine kehtib 01.08.2023 – 30.09.2023 tehtud tellimustele, mille eest on tasutud hiljemalt 30.09.2023 või vastavalt tellimuse maksetähtajale.
 • Granitop jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi muuta ning kampaania peatada või seda muuta seadusega lubatud piirides, teavitades sellest kliente veebilehel avaldatud asjakohase infoga.

Blanco Silgranit valamud: tasapinnakiviga harmoneeruvad pilgupüüdjad

Blanco valamud ja segistid – täius avaldub detailides

Kuidas valida köögivalamut?