Caesarstone -20%
Vaata!
Valge marmori mitu nägu – iga looduskivist valmistatud töötasapind on eriline!

Valge marmori mitu nägu – iga looduskivist valmistatud töötasapind on eriline!

Valge marmor Bianco Carrara C on pärit Itaaliast, Carrarast, mis on üks vanemaid järjepidevalt arenenud tööstuspiirkondi maailmas. Marmorit on seal kaevandatud juba üle 2000 aasta ning kuskilt ei paista, et omanäoline kivimaterjal populaarsust kaotaks. Pigem on märgata nõudluse üha kiirenevat kasvu.

Granitopis püüame teha kõik, et iga meie klient saaks kuningliku kohtlemise osaliseks. Meil on kaevandustes oma koostööpartnerid, kes tagavad materjali kvaliteedi ja hoolitsevad, et Granitopil oleks alati piisavalt tagavaraks seda suursugust ja kuulsusrikka ajalooga kivi. Marmori valimine ja sortimine algab juba kaevanduses ning selle taga on sajanditega isalt pojale edasi antud kogemused. Traditsioonid ja teadmised aitavad kohalikel spetsialistidel vahet teha, mis sordist või kvaliteediklassist marmoriga on tegu, kuid kindlasti ei suuda isegi parimad marmoritundjad kuidagi mõjutada kivi värvi või hallikasvalgel taustal looklevate-voolavate joonte paksust ja suunda. Nii võib tõdeda, et marmori ainulaadse mustri eest tuleb tänada loodust.

Granitopi kivimeistrid kasutavad kõiki oma oskusi, et marmorist töötasapind oleks laitmatu välimusega ja detailid täiuslikult kokku sobituks. Suuremaid kööke valmistades ja tasapinda taustakiviga klapitades püüame kasutada sama või järgnevaid kiviplaate (slab´e). Nii on jooneline muster sarnasem ja üleminekud ning liitekohad ei jää silma riivama. Mustrit me siiski ka muuta ei saa, kiviplaate Granitop üle ei värvi ega veene juurde ei joonista. Maitsed on erinevad, nagu on erinev iga marmorist valmistatud köök. Mõni klient eelistab tihedama mustriga marmorit, teine soovib tumedamat kivi ja kurdab, et taust on liiga valge…

Kui tahta täiesti kindel olla selles, milline on lõpptulemus, on võib-olla mõistlikum kasutada kunstkivi. Kvartskivi jooned on looduskivi imitatsioon, kuid muster on inimese looming ehk tootmisel praktiliselt muutumatu.

Vaata materjale!

Valget marmorit on meil alati laos varuks ja võimaluse korral arvestame kõiki erisoove, isegi kui meie enda kivimeistritel on kiviplaadist töötasapinna lõikamisest ja kokkusobitamisest kliendist erinev arvamus. Kivi kulu võib aga kliendi näpunäiteid järgides olla tavapärasest suurem ning eksklusiivsema maitsega või nõudlikuma kliendi tellimus osutuda kallimaks kui esialgses hinnakalkulatsioonis pakutav.

Valge marmor on köögi töötasapinnana väga hea võimalus, mille abil oma kodu ning sisustus luksuslikuks muuta. Kui marmorist kööki täiendada teiste pilkupüüdvate detailidega, võib iga koduomanik jõuda endale meelepärase tulemuseni. Seetõttu pakub Granitop lisaks töötasapindade tellimise võimalusele ka kivitasapinnaga sobivaid kvaliteetseid köögivalamuid, samuti hulgaliselt erineva ning põneva disainiga segisteid ja seebipumpasid.

Vaata valamuid!

Sisekujunduse üks olulisi aspekte on see, et ruumis kus me viibime, oleks meil mugav, meeldiv ja turvaline olla. Mida heledam on töötasapinna kivi värv, seda avaram tundub ruum. Mida puhtam ja kaunim on köök – kodu süda – seda rohkem on sellises ruumis tunda ka emotsionaalset soojust.

Näiteid valge marmori Bianco Carrara C kiviplaatidest:
slab´ide värv võib varieeruda valgest hallini, joonte (veenide) laius ja muster ei ole kunagi ühesugune!

Hinnakalkulaator

Köögi töötasapinnad Carrara marmorist

Marmor

Marmor – kuninglik materjal

Marmorist töötasapinnad on endiselt moes!