Kivist tasapinnad kööki ja vannituppa

Meie kivist töötasapinnad on ehteks Sinu köögi- ja vannitoamööblile. Granitopi valikust leiad kindlasti töötasapinna, mis vastab just Sinu soovidele ja vajadustele, sest kõik meie tööpinnad valmivad eritellimusena just Sinu jaoks. Meie sihiks on parimal tasemel teenus. Mõõdistamisest paigalduseni maksimaalselt 2 nädalat!

Vaata materjale

Janno, tahtsime sind ja paigaldajaid hea töö eest tänada!

Tööpind on ideaalne ja tegime targasti, et valisime selle projekti teostajaks Granitopi. Oleme tulemusega väga rahul!

Kethlin & Peter 23.09.2020

Vaata kõiki

Meie postitused:

Lastesõbraliku köögi planeerimine

Peale pikka päeva on kodus just köök see koht, kus pere taas jälle kokku saab. Köök on ruumina alati olnud olulisel kohal ning juba ürgsetel aegadel koguneti ikka tulekolde ümber toitu valmistama, seltskonda nautima ja juttu puhuma. Seepärast on tähtis köögi renoveerimisel ja planeerimisel arvestada, et kodu kõige tähtsam ruum vastaks kõikide elanike, sh laste vajadustele….

Loe edasi

Nipid, kuidas luua vajadustele vastav köök, mis teenib sind aastaid

Köögiremonti kiputakse tegema üsna harva ja köök valitakse pikkadeks aastateks. Seetõttu on oluline hoolikalt läbi mõelda ning planeerida, millised lahendused on teie perele olulised ja mugavad ka mitme aasta pärast. Samuti tasub valida kvaliteetsed ning kauakestvad lahendused, mis niipea kulumise märke ei ilmuta. …

Loe edasi

Vali oma lemmikmaterjal ja arvuta unistuste töötasapinna hind!

Alusta siit!