Must reede Granitopis – töötasapinnad alates 50 eurost!

Must reede Granitopis – töötasapinnad alates 50 eurost!

Ootame Sind sel nädalavahetusel Granitopi tehasesse, kus musta reede puhul pakume kivist tasapindasid eriti heade hindadega. Tule kogu perega ja leia endale meie laiast laokivide valikust just Sulle sobiva mustri, paksuse ja viimistlusega kvaliteetne kivist töötasapind.

Sel reedel ja laupäeval ootavad Sind meie tehases Granitopi kogenud spetsialistid, kes tutvustavad erinevate materjalide omadusi ja teevad sobiva tasapinna leidmise eriti lihtsaks.

Reede, 24.11 kell 10.00 – 17.00

Laupäev, 25.11 kell 10.00 – 16.00

Granitop OÜ, Põldmäe tee 18, Vatsla

Vajuta siia, et leida meid Google Mapsist

Telefon 600 90 62

 

Tasapinnad alates 50 eurost!

Otsid tasapinda näiteks vannitoakapile või diivanilaua jaoks? Soovid omale eriti kauneid ja vastupidavaid aknalaudu või hoopis trepiastmeid? Valitud tasapindadele kehtib vaid Musta reede nädalavahetusel erakordselt soodne hind – kõigest 50, 100 või 150 €!

Juhime tähelepanu, et soodushinnaga tasapindasid on saadaval üksikutes kogustes ning tooteid ei ole võimalik ette broneerida. Kõiki tasapindasid on võimalik töödelda (näiteks mõõtu lõigata) vastavalt Teie soovidele. Palume lisatööde maksumuse täpsustamiseks pöörduda meie müügiesindaja poole. Erihinnaga tasapindadele ei laiene muud soodustused.

Viimistluse märkimisel kasutame rahvusvahelist tähistust:
P (Polished) – poleeritud
H (Honed) – lihvitud
B (Brushed) – harjatud (mõnedel tootjatel ka “Terra” või “nahkne” viimistlus)

Erihinnaga tasapindu pakkusime ainult neil kahel päeval.
Kui soovid leida peaaegu sama häid pakkumisi, vaata Leiunurga kivivalikut!