Inspiratsiooniks - Kivist töötasapinnad kööki ja vannituppaGranitop

Inspiratsiooniks

Köök on iga kodu süda, kus veedame suure osa oma kodus veedetud ajast. Seepärast peab mõnusa äraolemise jaoks iga detail läbi mõeldud olema. Nii ka töötasapind. See võib olla puidust, betoonist, kivist või veel millestki. Teistest kaunimad on kahtlemata graniidist või marmorist töötasapinnad. Kvartskivist töötasapinnad võmaldavad aga kasutada värve, mida looduses ei leidu ning seega teostada muljetavaldavaid disainilahendusi.

Oleme siia lehele välja valinud oma tehtud töödest kõige ilusamad. Need lahendused koos meie töötasapindadega on meie arvates tõeliseks inspiratsiooniks oma kodu sisustamisel ja näitavad suurepäraselt, kui kauniks võib kodu muuta graniit, marmor või kunstkivi.

Loodame, et ka Sina leiad siit endale huvitavaid ideid ja oled teretulnud küsima nõu, kui vajad abi oma koju köögi või vannitoa töötasapinna, kaminaesise kivitüki või kivist aknalaudade valimisel!

Miks valida Granitop?

Omame suurt kogemustepagasit kivist töötasapindade valmistamisel. Meie kõige olulisem eesmärk on Sinu rahulolu – me ei ürita ilmtingimata pakkuda kõige kallimat lahendust, vaid just Sinu vajadustele sobivaimat. Meie mõõdistajad teavad, et ka üks-kaks millimeetrit võib paljugi muuta ja tänu täpsetele mõõtudele saame Sinu töötasapinnad probleemidevabalt paigaldatud ning tulemus on vähemalt muljetavaldav või lausa imeline. Lisaks kogenud töötajatele on meie eeliseks kindlasti ka kiirus – mõõtude võtmisest töötasapindade paigaldamiseni ei kulu rohkem kui kaks nädalat. Lisaks pakume laias valikus kvaliteetseid Blanco köögivalamuid ja –segisteid, mis muudab tööpinna tellimise meilt eriti lihtsaks ja mugavaks – kõik ühest kohast! Enne tellimist saad meie kodulehel välja arvutada ka oma töötasapinna ligikaudse hinna.

Lisaks usume, et tehtud tööd räägivad enda eest. Nendega saate tutvuda allpool. Lisaks võite lugeda meie rahulolevate klientide arvamusi. Kõik see peaks kinnitama, et Granitop on kindel valik!

Graniidist, marmorist või kunstkivist töötasapinnad

Graniidist töötasapindade kasuks räägib eelkõige nende loomulik ja kordumatu ilu. Ükski köök pole kunagi teisega äravahetamiseni sarnane, kuna iga kivitahvli muster on teistest erinev. Lisaks on graniit kulumiskindlam kui, näiteks, puit või laminaattasapind.

Marmor on olnud hinnatud sisustusmaterjal juba antiiksetest aegadest alates ja ka tänapäeval loovad marmorist töötasapinnad vaieldamatult luksusliku meeleolu, kuid ilma hirmuta paista vanamoodne. Marmor on lihtsalt ajatu!

Kunstkivist töötasapinnad on saadaval laias värvivalikus ning nende eeliseks lisaks graniidist veelgi suuremale vastupidavusele on võimalus teostada efektseid disainilahendusi. Sinu töötasapind võib olla lumivalgest erkroheliseni.