Kivist tasapinnad kööki ja vannituppa

Meie kivist töötasapinnad on ehteks Sinu köögi- ja vannitoamööblile. Granitopi valikust leiad kindlasti töötasapinna, mis vastab just Sinu soovidele ja vajadustele, sest kõik meie tööpinnad valmivad eritellimusena just Sinu jaoks. Meie sihiks on parimal tasemel teenus. Mõõdistamisest paigalduseni maksimaalselt 2 nädalat!

Vaata materjale

Suured tänud Granitop´i nobedatele poistele. Väga kiire teenindus, super suhtlus ja no tulemus lihtsalt fantastiline. Soovitame soojalt ja kõhklusteta  Black Galaxy Star graniitkivist töötasapind.

Kairi 27.08.2018

Vaata kõiki

Meie postitused:

Kvaliteetne vannituba pikkadeks aastateks

Kui eluruumides armastatakse vaheldust ning tihti värskendatakse nii seinavärvi, tapeete kui ka muid sisekujunduselemente ja mööblit, siis vannituba on selline ruum, mille remonti keegi pikisilmi ei oota. Põhjus selleks on lihtne – vannitoaremont kipub olema kulukas, tülikas ning väga tolmune töö, mis elanike elu häirib. Seetõttu on tähtis vannitoa remont teha kvaliteetsete materjalidega, mis niipea vahetamist ei vaja. Ka kiiresti kaduvate trendide järgimine pole vannitoas omal kohal – pigem tasuks eelistada ajatut klassikat, mille väärtus püsib ja millest ära ei tüdine….

Loe edasi

Kaunis marmorist kamin on kodu süda

Tihti öeldakse, et kodu süda on köök. Need, kellel on kodus kamin, julgeksid sellele vastu vaielda – kodu süda on hoopis kamin. Pole midagi paremat kui külmal talvel või isegi sumedal suveõhtul perega kamina ümber koguneda, selle soojust ning praksuvat tuld nautida. On ju aegade algusest peale olnud tuli just see koht, mille ümber õhtuti lähedastega koguneti end soojendama ja lugusid vestma….

Loe edasi

Vali oma lemmikmaterjal ja arvuta unistuste töötasapinna hind!

Alusta siit!