Kivist tasapinnad kööki ja vannituppa

Meie kivist töötasapinnad on ehteks Sinu köögi- ja vannitoamööblile. Granitopi valikust leiad kindlasti töötasapinna, mis vastab just Sinu soovidele ja vajadustele, sest kõik meie tööpinnad valmivad eritellimusena just Sinu jaoks. Meie sihiks on parimal tasemel teenus. Mõõdistamisest paigalduseni maksimaalselt 2 nädalat!

Vaata materjale

Suured tänud Granitop´i nobedatele poistele. Väga kiire teenindus, super suhtlus ja no tulemus lihtsalt fantastiline. Soovitame soojalt ja kõhklusteta  Black Galaxy Star graniitkivist töötasapind.

Kairi 27.08.2018

Vaata kõiki

Meie postitused:

Ideid väiksema köögi jaoks

Igal kodul pole suurt kööki, mis külgneb elu- või söögitoaga. Mõnes korteris, sageli linnasüdame vanemates majades, on ruum toidu valmistamiseks sageli imepisike.

Moodsa köögi jaoks on välja mõeldud lahendusi, millest meie esivanemad undki ei osanud näha ning tänu sellele võib valikuid olla palju rohkem kui esmapilgul tundub! Selleks, et köök suurusest olenemata kena ja kasutajasõbralik saaks, on kasulik meeles pidada mõnda kuldreeglit.

Loe edasi

Abiks köögisaare planeerimisel – kuni kaks korda suurem tööpind!

Remondi või renoveerimise käigus ära unusta köögisaart!

Iga toiduvalmistamist armastav inimene teab, kui tähtis on hästi organiseeritud köök ning kui lihtne ja isegi nauditav võib gurmeeõhtusöögi tegemine olla, kui kokkamisel kasutada õigeid vahendeid. Kvaliteetne tooraine on hea maitse puhul muidugi põhiline, kuid kindlasti on toiduainetega võrdselt tähtis ka valmistusviis ja kasutatavad seadmed. Paraku tuleb kõiksugu nõud ja tehnika ka kuhugi ära mahutada. Hea võimalus täiendavate sahtlite-kappide ja suurema töötasapinna saamiseks on hoolega planeeritud köögisaar….

Loe edasi

Vali oma lemmikmaterjal ja arvuta unistuste töötasapinna hind!

Alusta siit!